Manikéři a pedikéři - Volná pracovní místa

Volná pracovní místa pro Profese: Manikéři a pedikéři (294 nabídky práce, přejít na nabídky ▼)

Pro profese Manikéři a pedikéři eviduje úřad práce 742 volná pracovní místa v 294 nabídkách práce firem, 10 nabídek je za týden. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 20600 do 21300Kč. Celkem 816 historických nabídek je přístupných po přihlášení.

Vyhledat volné místo pro profesi Manikéři a pedikéři

Vyhledat ve volných pracovních místech, Profese: Manikéři a pedikéři

Zaslat na email

Zasílat vybrané nabídky pro 'profesi Manikéři a pedikéři' na email. Nabídky práce zasíláme denně ráno.
Zveřejněte nebo topujte inzerát na vaši pracovní pozici na tomto místě! Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro profesi Manikéři a pedikéři

294 nabídky práce. Seřadit dle nejvyšší mzdy.

Další nabídky: 1   2   3   4   5 ..   28   29   30

22.4. 22:07

Manikér/ka-pedikér/ka

Firma M E T A P , s.r.o.
Pracoviště
obec: Liberec, okres:Liberec
Poznámka Minimální vzdělání vyuč. nebo alespoň kurz Mzda dle výkonu Hlásit se pouze předem telefonicky
Plat 127 -
Detail nabídky práce >>

22.4. 20:41

Manikér / manikérka - pedikér / pedikérka

Firma Nailounge Hradec Králové s.r.o.
Pracoviště
obec: Hradec Králové, okres:Hradec Králové
Poznámka Náplň práce: manikůra, pedikůra
Plat 21300 -
Detail nabídky práce >>

19.4. 22:51

Manikéři a pedikéři

Firma Thu Thao Nguyen
Pracoviště
obec: Praha, okres:území Hlavního města Prahy
Poznámka Tomáš, tel.: 773168579, e-mail: thaobong111492@gmail.com osobně: Michelská 792/2,140 00 Praha 4-Michle,16-18h Znalost vietnamského jazyka výhodou Schopnost pracovat pod tlakem
Detail nabídky práce >>

19.4. 21:31

Manikéra a pedikéra

Firma Huu Hoang Nguyen
Pracoviště
obec: Děčín, okres:Děčín
Poznámka Místo výkonu práce: Prokopa Holého č.p. 220/19, Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2 Kurz manikéra a pedikéra. Znalost Vietnamského jazyka výhodou. Kontaktní osoba: Pavel Nguyen, …
Plat 19500 -
Detail nabídky práce >>

18.4. 00:12

Firma HOPE BEAUTY s.r.o.
Poznámka Každé Po 10h-11h, OVrážská 1165/2, 153 00, Praha 5 - Radotín Aktivní, znalost anglického a vietnamského jazyka výhodou otevírací doba Po-Ne 09:00 do 21:00
Plat 22000 -
Detail nabídky práce >>

17.4. 23:28

Firma Mai Anh Luong Thi
Pracoviště
obec: Dolní Břežany, okres:Praha-západ
Poznámka požadavky: fyzická zdatnost, časová flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, plynulá vietnamština výhodou bonusy:možnost stravování v provozovně Životopisy zasílejte na uvedený email:vietvanb@gmail.com Telefonicky každý pátek od 15,00 …
Plat 20000 - 23000
Detail nabídky práce >>

17.4. 23:28

Firma Thi Thu Huong Vu
Pracoviště
obec: Jesenice, okres:Praha-západ
Poznámka plynulá vietnamština výhodou (komunikační jazyk na pracovišti), dále požadujeme fyzickou zdatnost, časovou flexibilitu, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
Plat 18900 - 20000
Detail nabídky práce >>

17.4. 23:28

Pomocníci v provozovně pedikúra, manikúra

Firma Son Nguyen Truong
Poznámka znalost vietnamského jazyka výhodou, dotovaný oběd
Plat 18900 -
Detail nabídky práce >>

17.4. 23:02

Manikúra a pedikúra

Firma Nguyen Dieu Linh
Pracoviště
obec: Havířov, okres:Karviná
Poznámka zajištění ubytování + bonusy Způsob kontaktu: předem telefonicky (mezi 15 - 19h) nebo e-mailem
Plat 125 -
Detail nabídky práce >>

16.4. 23:14

Pedikúra, manikúra (zamk)

Firma Thi Thu Cao
Pracoviště
obec: Frýdek-Místek, okres:Frýdek-Místek
Poznámka A02 z:15/4/2024 (ZamK) Požadujeme osvědčení, pracovní dny pondělí až neděle. Kontakt telefonicky.