Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví), Bez vzdělání - Volná místa

Volná pracovní místa pro Profese: Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví), Minimální vzdělání: Bez vzdělání (82 nabídky práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro profesi Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

82 nabídky práce, zobrazuji stránku 3 z 9.2. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 3   4   5   6   7   8   9

6.3. 23:08

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Firma Maryjane Brejník Santos
Pracoviště
obec: Praha, okres:území Hlavního města Prahy
Poznámka kontakt : Maryjane Brejník Santos, e-mail: maryjane.brejnik@gmail.com PRVNÍ KONTAKT - ZASÍLEJTE CV. KOMUNIKACE V ANGLIČTINĚ. PRÁCE MASÉRA/MASÉRKY. POŽADUJEME ABSOLVOVÁNÍ MASÉRSKÉHO KURZU, ZKUŠENOSTI V OBORU VÍTÁNY, …
Plat 21300 -
Detail nabídky práce >>

6.3. 23:08

Poznámka Maryjane Brejník Santos, e-mail: maryjane.brejnik@gmail.com Práce maséra/masérky, požadujeme absolvování masérského kurzu, zkušenosti v oboru vítány, pečlivost, pracovitost na chuť pracovat s lidmi, dobrý fyzický stav, …
Detail nabídky práce >>

6.3. 22:59

Maséři

Firma V.Klimeš & L.Klimeš CZ s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Zlín, okres:Zlín
Poznámka Masérský kurz, thajská masáž výhodou
Plat 25560 -
Detail nabídky práce >>

6.3. 20:53

Masérka/-ka pro filipínské masáže

Firma COMFI, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště COMFI, s.r.o. - HOTEL GOLFI, Na Kopečku 595/23, Poděbrady III, 290 01 Poděbrady 1
obec: Poděbrady, okres:Nymburk
Poznámka Pracovní náplň: hledáme do týmu maséra / masérku pro pravidelnou víkendovou spolupráci. Pracovní úvazek dle dohody. Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky.
Plat 25000 - 27000
Detail nabídky práce >>

dnes, 23:18

Masérka

Firma ORIENT CB s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: České Budějovice, okres:České Budějovice
Poznámka Znalost angličtiny a filipínštiny výhodou, znalost filipínských masáží výhodou, praxe v oboru vítána. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.
Plat 26000 - 30000
Detail nabídky práce >>

dnes, 19:11

Masér/ka

Firma JK Thai, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Kladno, okres:Kladno
Poznámka Požadujeme: znalost thajské masáže. E-mailový kontakt viz výše.
Plat 18900 - 20000
Detail nabídky práce >>

dnes, 19:11

Masér / masérka

Firma Jana Kočová
Pracoviště Jana Kočová Kladno, T. G. Masaryka 1211, 272 01 Kladno 1
Poznámka Požadujeme: doložení certifikátu na thajskou masáž.
Plat 19500 -
Detail nabídky práce >>

26.2. 20:36

Firma Care Complex, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Mladá Boleslav, okres:Mladá Boleslav
Poznámka Prvotní informace: emailem: carecomplex@seznam.cz Upřesňující informace: Dobrý zdravotní stav, časová flexibilita, výpis z RT
Detail nabídky práce >>

21.2. 22:22

Firma Nussara Salacova
Pracoviště Nussara Salacova P, Vladislavova 331/7, Kutná Hora-Vnitřní Město, 284 01 Kutná Hora 1
obec: Kutná Hora, okres:Kutná Hora
Poznámka Požadujeme: Thajské masáže Certificate. V případě zájmu pište na uvedený email.
Plat 19700 - 20000
Detail nabídky práce >>

21.2. 22:22

Poznámka Certifikované thajské masáže. V případě zájmu pište na uvedený e-mail.