Mechanici a opraváři motorových vozidel - Volná pracovní místa

Volná pracovní místa pro Profese: Mechanici a opraváři motorových vozidel (298 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro profesi Mechanici a opraváři motorových vozidel

298 nabídek práce. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 ..   24   25 26   27   28   29

10.10.2023 20:38

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Firma Louda Auto a.s. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Choťánky, okres:Nymburk
Poznámka Naplň práce: diagnostikování závad, opravy v elektrických částech vozidla, opravy motorů, provádění servisní prohlídek předepsaných výrobcem, opravy převodovek manuálních i automatických;
Plat 27000 -
Detail nabídky práce >>

6.10.2023 18:42

Mechanik /-čka

Firma AZ stavby Koresta s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Měcholupy, okres:Plzeň-jih
Poznámka Nabízíme: mimořádné prémie Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení. Prvotní kontakt na zaměstnavatele: emailem nebo telefonicky 8:00-15:00
Plat 104 - 208
Detail nabídky práce >>

5.10.2023 21:27

Automechanik

Firma ISV COMPANY s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Dolany, okres:Olomouc
Poznámka Zkušenosti v oboru výhodou. Kontakt je možný POUZE telefonicky (od 10.00 hod.) nebo emailem.
Plat 29000 - 45000
Detail nabídky práce >>

2.10.2023 20:20

Firma Miroslav Pavlík s. r. o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Dobev, okres:Písek
Poznámka Náplň práce: opravy a kontroly osobních vozů, servisní úkony a podobné mechanické práce, klempířské práce, elektrikářské práce. Požadujeme: vyučení v oboru, řidičský průkaz sk.B, C …
Plat 35000 - 50000
Detail nabídky práce >>

2.10.2023 19:41

Montážní a servisní mechanik

Firma G.T.S. Poběžovice, spol. s r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Poběžovice, okres:Domažlice
Poznámka o konstrukce nástaveb, přívěsů a velkoobjemových souprav o provádění údržby, oprav a servisů vozidel o dodržování technologických a optimalizačních postupů na pracovišti o práce dle …
Plat 39000 - 46000
Detail nabídky práce >>

26.9.2023 18:42

Firma Jan Šmidingr
Pracoviště
obec: Kotovice, okres:Plzeň-jih
Poznámka hrazené stravování
Plat 25000 - 40000
Detail nabídky práce >>

25.9.2023 23:20

Mechanici a opraváři motorových vozidel - automechanici

Firma A.M.E. služby s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Praha, okres:území Hlavního města Prahy
Poznámka Šťovíček Václav, tel.: +420 770 601 001 9-15hod., e-mail: info@automotoservis.com Zaměstnanecké výhody: Zvláštní odměny dle množství a kvality odvedené práce.
Plat 19700 - 49900
Detail nabídky práce >>

20.9.2023 23:18

Automechanici

Firma Pneu Pavlík s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Vokurka Jan, e-mail: prosek@pneuservis-pavlik.cz Znalost AJ, zkušenost s autodiagnostikou, manuální zručnost, praxe v oboru vítána
Plat 19700 -
Detail nabídky práce >>

20.9.2023 20:58

Automechanik/čka

Firma AUTOTRANSPORT Žídek s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Holice, okres:Pardubice
Poznámka Místo výkonu práce: Chvojenec Požadujeme: - řidičský průkaz sk. B Vhodné i pro absolventy. První kontakt:osobně, telefonicky nebo e-mailem - zaslání životopisu.
Plat 35000 - 40000
Detail nabídky práce >>

6.9.2023 19:45

Automechanik m/ž

Firma Zdeněk Narovec
Pracoviště
obec: Horšovský Týn, okres:Domažlice
Poznámka Nutný telefonický kontakt.