Mechanici a opraváři osobních automobilů - Volná místa

Volná pracovní místa pro Profese: Mechanici a opraváři osobních automobilů (358 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Pro profese Mechanici a opraváři osobních automobilů eviduje úřad práce 584 volná pracovní místa v 358 nabídkách práce firem, 6 nabídek práce je nových, 34 nabídky jsou za týden. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 28300 do 35200Kč. Celkem 805 historických nabídek je přístupných po přihlášení.

Vyhledat volné místo pro profesi Mechanici a opraváři osobních automobilů

Vyhledat ve volných pracovních místech, Profese: Mechanici a opraváři osobních automobilů

Zveřejněte nebo topujte inzerát na vaši pracovní pozici na tomto místě! Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro profesi Mechanici a opraváři osobních automobilů

358 nabídek práce. Seřadit dle nejvyšší mzdy.

Další nabídky: 1   2   3   4   5 ..   34   35   36

dnes, 00:03

Mechanici motorových vozidel

Firma Profichip Praha s.r.o.
Pracoviště
obec: Praha, okres:území Hlavního města Prahy
Poznámka Podolová Erika, tel.: 774 706 370 Po - Pá: 8 - 17 hodin, e-mail: praha@profichip.cz Softwarové úpravy vozidel (nejsou potřeba zkušenosti, zaškolíme) ŘP sk. B
Plat 30000 - 40000
Detail nabídky práce >>

18.4. 23:58

Mechanici pneuservisu

Firma Velkoobchod pneu Vladimír Máca s.r.o.
Pracoviště
obec: Jihlava, okres:Jihlava
Poznámka První kontakt osobně, telefonicky nebo e-mailem.
Plat 32000 - 50000
Detail nabídky práce >>

18.4. 23:51

Technik demontáže náhradních dílů

Firma Auto ELA s.r.o.
Pracoviště
obec: Kožichovice, okres:Třebíč
Poznámka Nástup možný ihned! Výhodou: Znalost automobilových dílů Praxe v servisu Vyučení v oboru po - pá 7:00 - 15:30
Plat 22000 - 27000
Detail nabídky práce >>

18.4. 23:51

Vedoucí dílny

Plat 25000 - 35000
Detail nabídky práce >>

18.4. 23:27

Mechanici a opraváři osobních automobilů

Firma AUTO KARLÍN, s.r.o.
Pracoviště
obec: Jílové u Prahy, okres:Praha-západ
Plat 21800 - 26600
Detail nabídky práce >>

18.4. 23:27

Firma Kosina Martin
Pracoviště
obec: Chýně, okres:Praha-západ
Poznámka Schopnost se domluvit česky
Plat 17800 -
Detail nabídky práce >>

18.4. 23:27

Firma FLEKC s.r.o.
Pracoviště FLEKC s.r.o. - Tursko, Tursko
obec: Tursko, okres:Praha-západ
Plat 22100 -
Detail nabídky práce >>

18.4. 23:09

Automechanik vozidel škoda, vw a audi

Firma AUTO - BAYER, s.r.o.
Pracoviště
obec: Slavkov u Brna, okres:Vyškov
Poznámka POŽADAVKY: vzdělání vyučení, nejen odborné znalosti v oboru, ale i zručnou dovednost a schopnost týmové práce, zodpovědnost, chuť do práce, praxe v autoservisu min. 2 …
Plat 25000 - 50000
Detail nabídky práce >>

18.4. 22:41

Automechanik/čka / autotronik/čka

Firma Auto Balkar s.r.o.
Pracoviště Novohradská 1043/70, České Budějovice 6, 370 08 České Budějovice 8
obec: České Budějovice, okres:České Budějovice
Poznámka Kontaktovat zaměstnavatele e-mailem
Plat 50000 - 60000
Detail nabídky práce >>

18.4. 22:07

Automechanik s praxí

Firma Andy-auta s.r.o.
Pracoviště Vožická 2504, 39002 Tábor 2
obec: Tábor, okres:Tábor
Poznámka Náplň práce: oprava osobních vozidel, provádění demontáží, používání a obsluha diagnostických zařízení pro kontrolu technického stavu vozidel, zodpovědnost za vlastní výsledky. Požadujeme: schopnost samostatně pracovat, …
Plat 35000 - 35000

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák