Obchodní referenti, Angličtina - Volná místa

Volná pracovní místa pro Profese: Obchodní referenti, Jazyk: Angličtina (34 nabídky práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro profesi Obchodní referenti

34 nabídky práce, zobrazuji stránku 4 z 4.4. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2   3 4

2.2.2023 08:02

Rezervační agenti

Firma Bohemia Properties a.s. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Praha, okres:Hlavní město Praha
Poznámka Kontakt: Karbullková Michaela, tel.: 266 133 004 od 9 do 15 hod., e-mail: hr@hotelduo.cz SŠ vzdělání Znalost práce na PC - MS Office Aktivní znalost …
Plat 27000 -
Detail nabídky práce >>

1.4.2022 18:10

Obchodní referenti

Firma OSHITANI Czech s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Nádražní 334, 26711 Vráž u Berouna
obec: Vráž, okres:Beroun
Poznámka Náplň práce: komunikace se zákazníky a dodavateli, řešení reklamací, reporting, nápravná opatření, příprava a účast na auditech. Požadavky: VŠ vzdělání, znalost japonštiny slovem i písmem, …
Plat 20000 - 23000
Detail nabídky práce >>

9.11.2021 21:24

Specialista zákaznického servisu - customer service clerk

Firma Yusen Logistics (Czech) s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Kunice, okres:Praha-východ
Plat 25000 - 35000
Detail nabídky práce >>

16.9.2019 19:59

Obchodní referent - mezinárodní obchod

Firma GOLDEN NARS TRADING COMPANY s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště GOLDEN NARS TRADING COMPANY s.r.o. - Šlapanice, Jiříkovská 1660/50, 664 51 Šlapanice u Brna
obec: Šlapanice, okres:Brno-venkov
Poznámka První kontakt: e-mailem Znalost arabského jazyka slovem i písmem, nutnost cestovat do zahraničí (Irák, Libanon, Egypt, Lybie), znalost anglického jazyka, VŠ technického směru, praxe. Souhlas …
Plat 21900 - 21900
Detail nabídky práce >>

26.3. 21:32

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 26.03.2024
Plat 30000 - 45000
Detail nabídky práce >>

25.3. 19:40

Obchodní referent / referentka - backoffice

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 25.03.2024
Plat 26000 -
Detail nabídky práce >>

19.3. 20:43

Obchodní referent/-ka

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 19.03.2024
Plat 29000 - 35000
Detail nabídky práce >>

18.3. 20:18

Referentka zahraničního obchodu

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 18.03.2024
Plat 28000 -
Detail nabídky práce >>

13.3. 22:59

Produktový specialista/specialistka pro obchodní oddělení

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 13.03.2024
Plat 30000 - 50000
Detail nabídky práce >>

7.3. 20:19

Referent/ka zahraničního obchodu

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 07.03.2024