Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě, nejvyšší mzda - Volná pracovní místa

Volná pracovní místa pro Profese: Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě, nejvyšší mzda (241 nabídka práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro profesi Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

241 nabídka práce, zobrazuji stránku 7 z 25.1. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 ..   5   6 7   8   9 ..   23   24

11.4. 22:30

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

Firma Martin Vejmola
Pracoviště
obec: Mníšek pod Brdy, okres:Praha-západ
Poznámka první kontakt emailem: mvejmola@bonoart.cz, pracovník bude zaškolen, není potřeba žádná kvalifikace, dělník bude vykonávat pomocné práce v polygrafické dílně
Plat 18900 - 22000
Detail nabídky práce >>

10.4. 12:50

Pomocníci při zaučování

Firma PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Praha, okres:území Hlavního města Prahy
Poznámka kontakt e-mail: tereza.minovska@prakab.cz přidružené zaměstnání příspěvek na penzijní připojištění, dovolená navíc, měsíční prémie, podnikové stravování
Plat 20000 - 22000
Detail nabídky práce >>

5.4. 00:14

Výroba vzt potrubí

Firma AREA TZB a.s. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Dobřichovice, okres:Praha-západ
Poznámka stravenkový paušál
Detail nabídky práce >>

2.4. 23:00

Pomocní dělníci ve výrobě

Firma MONZA CZ, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Slušovice, okres:Zlín
Poznámka požadujeme manuální zručnost, učenlivost, fyzickou zdatnost, samostatnost Telefonický kontkat je možný v pracovní dny 7:00-14:30
Plat 22000 -
Detail nabídky práce >>

20.2. 22:56

Ostatní pomocní pracovníci v potravinářské výrobě (zamk)

Firma GASTRO - MENU EXPRESS a.s. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Třinec, okres:Frýdek-Místek
Poznámka B15 z:13/9/2022 (ZamK) a:20/2/2024 Požadujeme: - zdravotní předpoklady k výkonu dané činnosti. Místo výkonu práce: - Konská 199, 739 61 Třinec, - Pinkavova 731/21, 719 …
Plat 19000 - 22000
Detail nabídky práce >>

12.1. 09:23

Poznámka přidružené zaměstnání příspěvek na penzijní připojištění, dovolená navíc, měsíční prémie, podnikové stravování
Detail nabídky práce >>

5.1. 00:17

Pomocná síla

Firma Beer Ječná s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Seman Jozef, e-mail: kariera@pivo-dum.cz Zaměstnanecké výhody: personální stravu, kávu
Detail nabídky práce >>

6.3. 22:59

Pomocní pracovníci ve výrobě

Firma Terner Group s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Zlín, okres:Zlín
Poznámka hledáme zaměstnance na pozici kontrola vstupního materiálu z hlediska kvality a rozměrů materiálu
Plat 21800 -
Detail nabídky práce >>

27.5. 23:02

Mistr/vedoucí směny - pro ozp

Firma HelpSoul družstvo invalidů (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Slavičín, okres:Zlín
Poznámka Do dílny ve Slavičíně hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici mistra/ vedoucího směny, který bude mít na starosti vedení kolektivu cca 40-50 OZP zaměstnanců. Náplní práce …
Plat 17250 - 21750
Detail nabídky práce >>

28.5. 21:49

Pracovník/pracovnice oddělení etiketování a balení

Firma DYNTEC spol. s r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Terezín, okres:Litoměřice
Poznámka Náplň práce: - manuální činnost - balení přípravků, - ovládání tiskových a etiketovacích zařízení. Požadujeme: - manuální zručnost, pečlivost, týmovost, - znalost práce na PC. …
Plat 21500 -

Volná místa Jobs.cz - Chrášťany

Nabídka Město Firma Datum
Pracovník skladu - sortace zásilek Chrášťany FedEx Express Czech Republic s.r.o. 03.06.2024
Přepážkový pracovník pro pobočku Hořice Hořice ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB 02.06.2024
Přepážkový pracovník pro pobočku Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB 02.06.2024
Přepážkový pracovník pro pobočku Liberec Liberec IV-Perštýn ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB 02.06.2024

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák