Volná místa region Pelhřimov, Pružná pracovní doba - Volná místa

Volná pracovní místa pro Region: Pelhřimov, Směnnost: Pružná pracovní doba (101 nabídka práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro region Pelhřimov

101 nabídka práce, zobrazuji stránku 4 z 11.1. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2   3 4   5   6 ..   9   10   11

5.4. 20:52

Řidič mkd

Firma Čermák-Transport s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Jiřice, okres:Pelhřimov
Plat 40000 - 50000
ProfeseŘidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Detail nabídky práce >>

5.4. 20:52

Montér nábytku

Firma KANONA a.s. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Pelhřimov, okres:Pelhřimov
Poznámka Náplň práce: montáže nábytku. Požadujeme: ŘP sk. B, časovou flexibilitu, znalosti a zkušenosti z oboru. Nástup možný ihned! Kontakt možný e-mailem nebo telefonicky
Plat 40000 -
ProfeseMontážní dělníci výrobků z ostatních materiálů
Detail nabídky práce >>

5.4. 20:52

Opravář v zemědělské prvovýrobě

Firma AGROSPOL ÚTĚCHOVICE spol. s r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Útěchovice, okres:Pelhřimov
Poznámka Požadujeme: svářečský průkaz, ŘP sk. T. výhodou. Náplň práce: práce na dílenských strojích (vrtačka, soustruh) Kontakt možný emailem nebo telefonicky kdykoli
Plat 30000 - 35000
ProfeseMechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Detail nabídky práce >>

5.4. 20:52

Číšník/servírka

Firma Želivka s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Želiv, okres:Pelhřimov
Poznámka Nutný telefonický kontakt předem!
Plat 27000 -
ProfeseČíšníci a servírky
Detail nabídky práce >>

5.4. 20:52

Kuchař,- ka/ pomocná síla do kuchyně

Plat 45000 -
ProfeseKuchaři (kromě šéfkuchařů)
Detail nabídky práce >>

5.4. 20:52

Správce rybníka

Firma Jaroslav Těšínský
Pracoviště
obec: Nová Cerekev, okres:Pelhřimov
Poznámka Požadujeme: spolehlivost, bezúhonnost, dobré vystupování, samostatnost, zodpovědnost, fyzickou kondici. Nutný e-mail kontakt!
Plat 25000 - 30000
ProfeseSprávci objektů
Detail nabídky práce >>

5.4. 20:52

Odborná lektorka / odborný lektor

Firma Studijní centrum BASIC - Pelhřimov, o.p.s. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Požadujeme: dobrá znalost českého jazyka a matematiky, znalosti na úrovni SŠ vzdělání, prokazatelné pracovní výsledky (praxe, brigády, předchozí zaměstnání). Pedagogické vzdělání není podmínkou, se získáním …
Plat 20500 - 25000
ProfeseLektoři dalšího vzdělávání
Detail nabídky práce >>

5.4. 20:52

Řidič mezinárodní dopravy

Firma Jindřich Brož
Pracoviště
obec: Těmice, okres:Pelhřimov
Poznámka Požadujeme: ŘP sk. C, profesní průkaz, výpis z rejstříku trestů, základy angličtiny nebo italštiny.
Plat 20000 - 40000
Detail nabídky práce >>

5.4. 20:52

Řidič mkd - cisterna

Firma Stratmann s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Humpolec, okres:Pelhřimov
Poznámka Nabízíme penzijní připojištění, mobilní telefon
Plat 30000 - 55000
Detail nabídky práce >>

5.4. 20:52

Hypoteční specialista

Firma Pavel Munduch
Poznámka Náplň práce: realizace smluvených schůzek s našimi klienty, které zajišťuje centrála společnosti, spolupráce s analytickým oddělením, nastavení optimálního portfolia klienta, poskytování kompletního poradenského servisu klientům, …
Plat 35000 -
ProfeseFinanční poradci specialisté