Plný úvazek, Bez vzdělání - Volná pracovní místa

Volná pracovní místa pro Pracovněprávní vztah: Plný úvazek, Minimální vzdělání: Bez vzdělání (50 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Pro pracovněprávní vztah Plný úvazek eviduje úřad práce 0 volných pracovních míst v 0 nabídkách práce firem, 235 nabídek práce je nových, 1582 nabídky jsou za týden.

Pro minimální vzdělání Bez vzdělání eviduje úřad práce 15871 volné pracovní místo v 3677 nabídkách práce firem, 105 nabídek práce je nových, 343 nabídky jsou za týden. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 21500 do 23200Kč. Celkem 20557 historických nabídek je přístupných po přihlášení. Podívejte se také na nabídky práce pro Bez vzdělání dle regionů.

Vyhledat volné místo

Vyhledat ve volných pracovních místech, Pracovněprávní vztah: Plný úvazek, Minimální vzdělání: Bez vzdělání

Volná místa úřadu práce (MPSV)

50 nabídek práce, zobrazuji stránku 1 z 6.0. Seřadit dle nejvyšší mzdy.

Další nabídky: 1   2   3   4   5   6

27.3. 23:25

Pomocníci v kuchyni

Firma CHINA GASTRO s.r.o.
Pracoviště Pražská 454, 252 41 Dolní Břežany
obec: Dolní Břežany, okres:Praha-západ
Poznámka -první kontakt se zaměstnavatelem: emailem, Oksana Zheng, restauracemuma@gmail.com -znalost čínského jazyka výhodou
Plat 19500 -
ProfesePomocníci v kuchyni
Detail nabídky práce >>

27.3. 23:15

Řidiči do 3,5t

Firma ALR PRODUCT s.r.o.
Pracoviště
obec: Zlín, okres:Zlín
Plat 26000 - 36000
ProfeseŘidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)
Detail nabídky práce >>

27.3. 23:15

Řidiči c+e

Firma ROSI CARGO s.r.o.
Pracoviště
obec: Lípa, okres:Zlín
Poznámka Požadujeme: - řidičský průkaz C+E - profesní řidičák - karta řidiče V případě zájmu kontaktujte e-mailem, osobně nebo telefonicky 8-17 hod.
Plat 35000 - 60000
ProfeseŘidiči tahačů
Detail nabídky práce >>

27.3. 23:15

Kuchaři

Firma TRIPOLI DEVELOPMENT s.r.o.
Pracoviště TRIPOLI DEVELOPMENT s.r.o. - Potrefená Husa, třída Tomáše Bati 201/8, 760 01 Zlín 1
Poznámka Příprava denního menu a ala cart nabídky, výdej jídel, objednávky zboží. Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecká strava, personální konta na nákup. Kontaktujte emailem, telefonicky 10:00-11:00; 14:00-20:00 nebo …
Plat 30000 - 40000
ProfeseKuchaři (kromě šéfkuchařů)
Detail nabídky práce >>

27.3. 23:15

Řidiči nákladních automobilů

Firma VOKA-SV s.r.o.
Pracoviště
obec: Bohuslavice u Zlína, okres:Zlín
Poznámka Řidičský průkaz skupiny C V případě zájmu kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.
Plat 21300 -
ProfeseŘidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)
Detail nabídky práce >>

27.3. 23:15

Obsluha strojů na úpravu a zpracování textilu

Firma DRUKO, družstvo invalidů
Pracoviště
obec: Spytihněv, okres:Zlín
Poznámka Náplň práce: obsluha řezaček na textil Požadavky: manuální zručnost Zaměstnanecké výhody: výkonnostní prémie, stravenky, 13.plat
Plat 18900 -
ProfeseObsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená
Detail nabídky práce >>

27.3. 23:15

Manipulační dělníci pro zpracování textilu na lisu

Poznámka Náplň práce: obsluha lisu na textil, VZV, skladové práce Požadavky: manuální zručnost Zaměstnanecké výhody: výkonnostní prémie, stravenky, 13.plat
Plat 20160 -
Detail nabídky práce >>

27.3. 23:15

Odborný přípravář - rozpočtář

Firma STAVYMA spol. s r.o.
Pracoviště
obec: Otrokovice, okres:Zlín
Plat 45000 - 50000
ProfeseRozpočtáři specialisté
Detail nabídky práce >>

27.3. 23:15

Montážní dělníci výrobků a zařízení

Firma BöHME CZ spol. s r.o.
Pracoviště
obec: Slušovice, okres:Zlín
Plat 28000 - 35000
ProfeseMontážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů
Detail nabídky práce >>

27.3. 23:15

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Firma Zlín Interiér s.r.o.
Plat 25000 - 400000
ProfeseTruhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech