Volná místa region Plzeň-sever, Jednosměnný provoz - Volná místa

Volná pracovní místa pro Region: Plzeň-sever, Směnnost: Jednosměnný provoz (202 nabídky práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro region Plzeň-sever

202 nabídky práce, zobrazuji stránku 7 z 21.2. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 ..   5   6 7   8   9 ..   19   20

2.2. 18:52

Stavební dělník, pomocný tesař

Firma Pila a tesařství R&V s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Jarov, okres:Plzeň-sever
Poznámka Fyzicky náročná práce, práce ve výškách, pohyblivá pracovní doba. První kontakt možný e-mailem či osobně.
Plat 19000 - 25000
ProfeseDělníci v oblasti výstavby budov
Detail nabídky práce >>

1.2. 18:52

Montážní dělník

Firma BAUER A SYNOVÉ a.s. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Třemošná, okres:Plzeň-sever
Poznámka První kontakt e-mailem či telefonicky
Plat 30000 - 35000
ProfeseMontážní dělníci ostatních výrobků
Detail nabídky práce >>

1.2. 18:52

Stavební dělník

Firma pm trávníky s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Senecká 33, Senec, 330 08 Zruč-Senec
obec: Zruč-Senec, okres:Plzeň-sever
Poznámka ŘP sk. B (praxe výhodou) Výstavba sportovišť a závlahových systémů Stavební práce První kontakt e-mailem či telefonicky 8:00-12:00
Plat 30000 -
ProfeseOstatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuvedení
Detail nabídky práce >>

1.2. 18:52

Lesní dělníci

Firma ÚSPĚCH - stav s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka zdravotní stav odpovídající práci v lese první kontakt: e-mailem
Plat 18900 -
ProfesePomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti
Detail nabídky práce >>

31.1. 19:01

Zámečník

Firma Martin Považan
Pracoviště
obec: Všeruby, okres:Plzeň-sever
Poznámka Náplň práce: ruční obrábění dílů, manipulace s výrobky Požadujeme: orientaci v tech. dokumentaci, akt. přístup k práci, manuální zručnost, Pečlivost
Plat 25000 - 30000
ProfeseZámečníci strojů
Detail nabídky práce >>

29.1. 18:52

Obchodník/technický specialista

Firma Profivoda s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Plasy, okres:Plzeň-sever
Poznámka Příprava zakázek realizace vrtů, komunikace se zákazníky po telefonu a e-mailu, projektové řízení a plánování vrtů, logistika vrtných souprav a vrtařů po ČR Zaměstnanecké výhody …
Plat 40000 - 60000
ProfeseStavební technici projektanti, konstruktéři
Detail nabídky práce >>

29.1. 18:52

Hospodyně v domácnostech

Firma Pivovar Chříč s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Chříč, okres:Plzeň-sever
Plat 130 - 150
ProfeseHospodyně v domácnostech
Detail nabídky práce >>

24.1. 18:52

Eletrikář

Firma Faiveley Transport Plzeň s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Přehýšov, okres:Plzeň-sever
Poznámka Náplň montáž elektrokabelů do klimatizačních jednotek vlakových souprav. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 4 sick day, příspěvek na penzijní připojištění, stravenkový paušál, flexi pasy, vánoční bonus, …
ProfeseStavební a provozní elektrikáři
Detail nabídky práce >>

24.1. 18:52

Svářeč, zámečnické práce

Firma Kovovýroba Krupa s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Úněšov, okres:Plzeň-sever
Poznámka Bonusy - stravenky, firemní stravování. První kontakt osobně.
Plat 35000 - 40000
ProfeseSvářeči
Detail nabídky práce >>

24.1. 18:52

Přípravné pomocné práce - zámečnická výroba

Firma OT KOVO METAL, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Zbůch, okres:Plzeň-sever
Plat 26000 - 30000
ProfesePomocní dělníci ve výrobě