Pomocní pracovníci v oblasti těžby - Volná místa

Volná pracovní místa pro Profese: Pomocní pracovníci v oblasti těžby (7 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Pro profese Pomocní pracovníci v oblasti těžby eviduje úřad práce 19 volných pracovních míst v 7 nabídkách práce firem. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 20200 do 24100Kč. Celkem 20 historických nabídek je přístupných po přihlášení.

Další členění Pomocní pracovníci v oblasti těžby

Volná místa úřadu práce pro profesi Pomocní pracovníci v oblasti těžby jsou dále podrobně členěna:

Ostatní pomocní pracovníci v oblasti těž.. (5)

Pomocní pracovníci při povrchové těžbě (1)

Pomocní pracovníci při úpravě nerostných.. (1)

Všechny profese

Zaslat na email

Zasílat vybrané nabídky pro 'profesi Pomocní pracovníci v oblasti těžby' na email. Nabídky práce zasíláme denně ráno.
Zveřejněte nebo topujte inzerát na vaši pracovní pozici na tomto místě! Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro profesi Pomocní pracovníci v oblasti těžby

7 nabídek práce. Seřadit dle nejvyšší mzdy.

14.2. 19:50

Pomocní pracovníci v oblasti těžby a stavebnictví

Firma PB networks s.r.o.
Pracoviště
obec: Bušovice, okres:Rokycany
Poznámka Náplň práce: pomocné práce na stavbě. Přípravné práce, bourací práce atd... Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B výhodou, spolehlivost, pečlivost, přátelský přístup Nabízíme: práci ve stabilní …
Plat 18900 - 22000
Detail nabídky práce >>

10.1. 18:12

Pomocní pracovnící v oblasti těžby a stavebnictví, kontakt: telefonicky či osobně.

Firma CIVONOV s.r.o.
Pracoviště
obec: , okres:
Poznámka Upřesňující informace: těžká manuální práce. Kontakt: telefonicky 773016340 či osobně.
Plat 18900 -
Detail nabídky práce >>

10.1. 18:12

Pomocní pracovníci v oblasti těźby a stavebnictví - kontakt: telefonicky.

Poznámka Kontakt: telefonicky.
Detail nabídky práce >>

1.12.2023 22:52

Zemní práce na hornický způsob

Firma Alexandr Rud
Pracoviště
obec: Praha, okres:území Hlavního města Prahy
Poznámka Rud Alexandr, tel.: 775 965 325, e-mail: RAV74@seznam.cz Zemní a výkopové práce hornickým způsobem. Řidičský průkaz sk. B, strojnický průkaz a svářečský průkaz výhodou. Zaměstnanecké …
Plat 27000 - 47000
Detail nabídky práce >>

9.11.2023 23:17

Dělník lomu markovice

Firma SILNICE ČÁSLAV - HOLDING, a.s.
Pracoviště
obec: Žleby, okres:Kutná Hora
Plat 130 -
Detail nabídky práce >>

31.5.2023 00:03

Pomocní pracovníci v oblasti těžby

Firma Družstvo STELLADOV
Poznámka místo výkonu práce: Praha kontakt: Brtnová Zinovia, tel.: 777778560, e-mail: z.dovganiuc@gmail.com
Plat 19600 -
Detail nabídky práce >>

23.5.2023 20:24

Pomocní stavební dělníci

Firma IVP CZ stavby a služby, s.r.o.
Poznámka Náplň práce: pomocné práce na fasádě
Plat 18000 -
Detail nabídky práce >>

dnes, 23:10

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 20.02.2024
Plat 120 -
Detail nabídky práce >>

7.3.2023 18:12

Pomocní pracovníci v oblasti těžby a stavebnictví - kontakt: telefonicky, osobně.

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 07.03.2023
Plat 17300 -
Detail nabídky práce >>

26.2.2023 22:17

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 26.02.2023
Plat 16200 - 18500

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák