Pracovníci polygrafie - Volná pracovní místa

Volná pracovní místa pro Profese: Pracovníci polygrafie (5 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Pro profese Pracovníci polygrafie eviduje úřad práce 8 volných pracovních míst v 5 nabídkách práce firem. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 26400 do 39200Kč. 383 historické nabídky jsou přístupné po přihlášení.

Další členění Pracovníci polygrafie

Volná místa úřadu práce pro profesi Pracovníci polygrafie jsou dále podrobně členěna:

Tiskaři (19)

Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači.. (11)

Pracovníci přípravy tisku (6)

Všechny profese

Zaslat na email

Zasílat vybrané nabídky pro 'profesi Pracovníci polygrafie' na email. Nabídky práce zasíláme denně ráno.
Zveřejněte nebo topujte inzerát na vaši pracovní pozici na tomto místě! Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro profesi Pracovníci polygrafie

5 nabídek práce. Seřadit dle nejvyšší mzdy.

5.3. 20:44

Pomocný technik přípravy tiskových strojů

Firma CASIA spol. s r.o.
Pracoviště CASIA spol. s r.o., provozovna, Krkonošská 565, Dolní Staré Město, 541 01 Trutnov 1
obec: Trutnov, okres:Trutnov
Poznámka POMOCNÝ TECHNIK PŘÍPRAVY TISKOVÝCH STROJŮ SŠ vzdělání s maturitou není podmínou, vyučení ano. Mzda: 30000 - 45000,-Kč hrubého po zapracování zkušební doby
Plat 30000 - 45000
Detail nabídky práce >>

5.3. 20:44

Obsluha polygrafických strojů - laminovací stroje

Poznámka OBSLUHA POLYGRAFICKÝCH STROJŮ - LAMINOVACÍ STROJE - vzdělání technického směru výhodou, není nutné vzdělání v polygrafii, možnost zaučení, vhodné i pro absolventy, znalost práce na …
Plat 35000 - 60000
Detail nabídky práce >>

19.12.2023 23:24

Pracovník výroby tiskových forem-razítek

Firma PANFLEX, s.r.o.
Pracoviště
obec: Statenice, okres:Praha-západ
Poznámka uchazeč by měl mít znalost českého jazyka slovem, písmem a porozumět psanému textu.Proces zaučování i komunikace s kolegy na pracovišti se odvíjí v češtině.
Plat 21000 -

Pracovník výroby tiskových forem - razítek

Poznámka Co vás čeká / Na této pozici budete vyrábět tiskové formy - razítka. Jedná se o velmi zajímavou práci, v teplém čistém prostředí a příjemném …
Plat 21000 - 25000
Detail nabídky práce >>

13.7.2022 23:44

Pracovnci obsluhy výrobního stroje

Firma Huhtamaki Flexible Packaging Czech a.s.
Pracoviště U Elektry 838/2d, Hloubětín, 198 00 Praha 98
obec: Praha, okres:Hlavní město Praha
Poznámka Pracovní náplň: • samostatná obsluha tiskařských (ofset) strojů ve směnném provozu • manipulace s výrobním materiálem Požadujeme: • minimálně základní vzdělání (SOU polygrafické vzdělání výhodou …
Plat 25000 - 45000
Detail nabídky práce >>

27.11.2023 18:51

Pomocný pracovník ve flexo-tisku pro provozovnu tlučná

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 27.11.2023
Plat 17000 - 19000
Detail nabídky práce >>

3.10.2023 22:09

Pomocný grafik, pomocná grafička

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 03.10.2023
Plat 25000 - 30000
Detail nabídky práce >>

4.9.2023 22:49

Přípravář v polygrafické výrobě

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 04.09.2023
Plat 27000 - 35000
Detail nabídky práce >>

3.1.2023 23:13

Pracovníci polygrafie

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 03.01.2023

Plat 26000 - 40000

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák