Volná místa region Praha-západ, Plný úvazek - Volná pracovní místa

Volná pracovní místa pro Region: Praha-západ, Pracovněprávní vztah: Plný úvazek (937 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Pro region Praha-západ eviduje úřad práce 3396 volných pracovních míst v 975 nabídkách práce firem, 6 nabídek práce je nových, 37 nabídek je z minulého týdne. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 13600 do 37100Kč. Celkem 14979 historických nabídek je přístupných po přihlášení. 61472 volná pracovní místa jsou přímo v obci Praha.

Pro pracovněprávní vztah Plný úvazek eviduje úřad práce 307301 volné pracovní místo v 79804 nabídkách práce firem, 462 nabídky práce jsou nové, 5954 nabídky jsou z minulého týdne. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 21200 do 24500Kč. Celkem 1203999 historických nabídek je přístupných po přihlášení. Podívejte se také na nabídky práce pro Plný úvazek dle regionů.

Vyhledat volné místo pro region Praha-západ

Vyhledat ve volných pracovních místech, Region: Praha-západ, Pracovněprávní vztah: Plný úvazek

Zaslat na email

Zasílat vybrané nabídky pro 'Region Praha-západ' na email. Nabídky práce zasíláme denně ráno.

Facebook Práce Praha západ - Volná místa

Práce na Praze západ pro facebook.

Top nabídka

Firma Město Nabídka
Praha Prodejce zájezdů - prodej zájezdů, vytváření nabídek, rezervací

Volná místa, vybrané firmy - Praha-západ

Nabídka Město Firma Datum
top Práce v bezpečnostní agentuře - Operátor dohledového centra - Řitka Řitka D.I.SEVEN, a.s. 18.11.2019

Volná místa Jobs.cz - Praha-západ

Asistent/ka HR oddělení Kněževes PC INTERNATIONAL (CZECH) s.r.o. 18.11.2019
Finanční účetní Průhonice Alzheimercentrum Průhonice, z.ú. 18.11.2019
Obchodní zástupce / vnitrostátní doprava Tuchoměřice FM LOGISTIC 18.11.2019
Pracovník skladu - sortace zásilek Chrášťany TNT Express Worldwide, spol. s r.o. 18.11.2019
PRACOVNÍK DEPA A KANCELÁŘE – DEPO CHRÁŠŤANY Chrášťany TNT Express Worldwide, spol. s r.o. 18.11.2019
Skladník Velké Přílepy PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. 18.11.2019
Další nabídky Jobs.cz v obci Praha-západ

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro region Praha-západ

937 nabídek práce, zobrazuji stránku 1 z 94. Seřadit dle nejvyšší mzdy.

Další nabídky: 1 2 3 4 5 .. 48 49 50

17.11. 17:20

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Firma MESKAR SPÍDO, s.r.o.
Pracoviště MESKAR SPÍDO, s.r.o.001, Lidická 405 - správná adresa, Nad Běloky 404, 252 68 Středokluky
obec: Středokluky, okres:Praha-západ
Poznámka ŘP sk.C
Plat 20000 -
ProfeseŘidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Detail nabídky práce >>

Dělník do dřevovýroby

Firma Tomáš Doležal
Pracoviště Tomáš Doležal 001, Roblín
obec: Roblín, okres:Praha-západ
Poznámka dělník do dřevovýroby, práce s motorovou pilou, obsluha strojů na zpracování dřeva, VZV+nakladač není podmínkou, ŘP sk.B
Plat 18000 - 20000
ProfeseObsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva

Poznámka ŘP skupina B - řízení silničních motorových vozidel s celkovou hmotností do 3,5 t (2. skupina zaručené mzdy). ŘP skupina C - řízení silničních motorových ...
Plat 18000 - 25000

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Poznámka oprava nákladních a dodávkových automobilů, mechanické, klempířské a lakýrnické práce
ProfeseMechanici a opraváři motorových vozidel

Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

Firma TACON akciová společnost
Pracoviště TACON akciová společnost - Tuchoměřice, Ke Statenicím 86, 252 67 Tuchoměřice
obec: Tuchoměřice, okres:Praha-západ
Poznámka VŠ vzdělání, znalost běloruského jazyka, ruského jazyka, německého jazyka, anglického jazyka, znalost v oblasti účetnictví a ekonomiky, první kontakt e-mailem
Plat 16300 - 17000
ProfeseOstatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

Pekaři

Firma Martin Lupač s.r.o.
Pracoviště Pražská 159, 252 02 Jíloviště
obec: Jíloviště, okres:Praha-západ
Plat 25000 -
ProfesePekaři

15.11. 01:56

Řidiči tahačů

Firma HöDLMAYR Logistics Czech Republic a.s.
Pracoviště HöDLMAYR Logistic Czech Republic a.s. [071], Nádražní 350, 25261 Jeneč
obec: Jeneč, okres:Praha-západ
Poznámka Řidičský průkaz skupiny C, E + profesní průkaz, přeprava osobních aut na přepravnících
Plat 19600 - 40000
ProfeseŘidiči tahačů

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Firma EDELWELLA s.r.o.
Pracoviště EDELWELLA s.r.o. Chrášťany, Za Tratí 236, Chrášťany, 252 19 Rudná
obec: Chrášťany, okres:Praha-západ
Poznámka náplň práce: fyzická manipulace se zbožím, pomocné práce podle pokynů nadřízeného pracovníka Požadujeme: tresní bezúhonnost, hmotná zodpovědnost Požadavky: Dobrý zdravotní stav, ukrajinský jazyk vítán (není ...
Plat 17700 -
ProfeseSkladníci, obsluha manipulačních vozíků

Provozní montér vodovodů a kanalizací

Firma Vodohospodářská společnost Benešov, s.r.o.
Pracoviště Vodohospodářská společnost Benešov, s.r.o. Jílové, Nádražní 559, 254 01 Jílové u Prahy
obec: Jílové u Prahy, okres:Praha-západ
Poznámka Požadujeme provozní montéra s manuální zručností, dále spolehlivost, samostatnost, pečlivost, řidičský průkaz sk. B. Provozní montér vodovodů a kanalizací provádí montáž, údržbu a opravy venkovních ...
Plat 22000 - 26000
ProfeseInstalatéři vodovodů

Pečovatel

Firma Alzheimercentrum Černošice z.ú.
Pracoviště Ostružinová 728, 252 28 Černošice
obec: Černošice, okres:Praha-západ
Poznámka certifikovaný kurz pracovníka v sociálních službách - výhodou/ ne podmínkou
Plat 24000 -
ProfesePracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče