Volná místa region Praha-západ - Volná místa

Volná pracovní místa pro Region: Praha-západ (1649 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro region Praha-západ

1649 nabídek práce, zobrazuji stránku 3 z 165.9. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 3   4   5 ..   48   49   50

13.4. 00:05

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Firma Stavební firma Slivoň, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Roblín, okres:Praha-západ
Plat 18900 -
ProfeseDělníci v oblasti výstavby a údržby budov
Detail nabídky práce >>

13.4. 00:05

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Firma Yanek s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Jeneč, okres:Praha-západ
Plat 19500 -
ProfeseSkladníci, obsluha manipulačních vozíků
Detail nabídky práce >>

13.4. 00:05

Firma TK SUCCESS s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Libeř, okres:Praha-západ
Detail nabídky práce >>

13.4. 00:05

Skladový manipulant

Firma Ecologistics s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Dobrovíz, okres:Praha-západ
Poznámka Náplň práce: - manipulace se zbožím - kontrola zboží - práce se skenerem a PC - práce s paletovým vozíkem
Plat 26000 - 36000
ProfeseÚředníci ve skladech
Detail nabídky práce >>

13.4. 00:05

Kvalifikovaní pracovníci demoličních prací

Firma Poláček Farma Hole s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Svrkyně, okres:Praha-západ
Poznámka práce je určena pro fyzické zdravé osoby, ukrajinský jazyk výhodou
Plat 22300 -
ProfeseKvalifikovaní pracovníci demoličních prací
Detail nabídky práce >>

13.4. 00:05

Pomocní skladníci

Firma ELEMENT CZ s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Tuchoměřice, okres:Praha-západ
ProfesePomocní skladníci
Detail nabídky práce >>

13.4. 00:05

Firma FILKOPI SUPPORT s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Rudná, okres:Praha-západ
Detail nabídky práce >>

13.4. 00:05

Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě

Firma ARRIVA CITY s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Jílové u Prahy, okres:Praha-západ
Poznámka Řidičský a profesní průkaz skup. "D", popř. umožníme získání řidičského i profesního průkazu "D" na náklady společnosti. Zdravotní způsobilost. Dobré mzdové podmínky, stravenky, možnost ubytování, …
Plat 32000 - 40000
ProfeseŘidiči autobusů v městské hromadné dopravě
Detail nabídky práce >>

13.4. 00:05

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

Firma Principal engineering s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Principal engineering s.r.o.Vestec, Vídeňská 340, 252 50 Vestec
obec: Vestec, okres:Praha-západ
Poznámka ? Odborná zkušenost: ? Zkušenosti s automatizovaným testováním ? Technologie: ? Zkušenosti s programováním, nebo skriptovacími jazyky (např. Python, Perl, VBScript) ? Jazykové požadavky: ? …
Plat 60530 - 64000
ProfeseSpecialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci
Detail nabídky práce >>

13.4. 00:05

Ruční baliči, plniči a etiketovači

Firma Standart Invest s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Libčice nad Vltavou, okres:Praha-západ
Poznámka kontakt:Oleksandr makarov 608982234
ProfeseRuční baliči, plniči a etiketovači