Prodavači potravinářského zboží, Bez vzdělání - Volná pracovní místa

Volná pracovní místa pro Profese: Prodavači potravinářského zboží, Minimální vzdělání: Bez vzdělání (19 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Pro profese Prodavači potravinářského zboží eviduje úřad práce 667 volných pracovních míst v 431 nabídce práce firem, 12 nabídek práce je nových, 78 nabídek je za týden. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 21200 do 23100Kč. 1362 historické nabídky jsou přístupné po přihlášení.

Pro minimální vzdělání Bez vzdělání eviduje úřad práce 16257 volných pracovních míst v 3777 nabídkách práce firem, 71 nabídka práce je nová, 307 nabídek je za týden. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 21600 do 23200Kč. 20781 historická nabídka je přístupná po přihlášení. Podívejte se také na nabídky práce pro Bez vzdělání dle regionů.

Zaslat na email

Zasílat vybrané nabídky pro 'profesi Prodavači potravinářského zboží' na email. Nabídky práce zasíláme denně ráno.
Zveřejněte nebo topujte inzerát na vaši pracovní pozici na tomto místě! Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro profesi Prodavači potravinářského zboží

19 nabídek práce, zobrazuji stránku 1 z 2.9. Seřadit dle nejvyšší mzdy.

Další nabídky: 1   2

17.4. 22:34

Prodavači potravinářského zboží

Firma Květná Zahrada, z.ú.
Pracoviště
obec: Květná, okres:Svitavy
Plat 21300 -
Detail nabídky práce >>

6.4. 00:06

Firma Hong Son Nguyen
Pracoviště
obec: Praha, okres:území Hlavního města Prahy
Poznámka PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Hong Son Nguyen, tel.: +420 773 118 789, e-mail: hieuneu93@gmail.com UMÍ ČEŠTINU A VIETNAMŠTINU.
Plat 127 -
Detail nabídky práce >>

6.4. 00:06

Poznámka PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Hong Son Nguyen, tel.: +420 773 118 789, e-mail: hieuneu93@gmail.com
Plat 5000 - 10000
Detail nabídky práce >>

2.4. 20:16

Prodavač/ka + pomocník/ce v kuchyni

Firma Hdhily Slama
Pracoviště Hdhily Slama - pracoviště Holešov - Marwen Kebab, Masarykova 64/5, 769 01 Holešov
obec: Holešov, okres:Kroměříž
Poznámka PRACOVIŠTĚ Holešov - Marwen Kebab - inkaso peněz, pomocné práce v kuchyni, chystání a vaření jídel - vzdělání není rozhodující, otevírací doba Po-Ne 10:00-00:00 hod., …
Plat 21300 - 23000
Detail nabídky práce >>

22.3. 23:39

Prodavač / prodavačka

Firma PerTutti s.r.o.
Pracoviště
obec: Jihlava, okres:Jihlava
Poznámka Náplň práce: - prodej pizzy, palačinek, zmrzliny Nutné základy českého jazyka. První kontakt telefonicky.
Plat 25000 - 35000
Detail nabídky práce >>

6.3. 19:45

Prodavač/ka - pokladní

Firma Západočeské konzumní družstvo Sušice
Pracoviště ZKD Sušice- prodejna Postřekov, Postřekov 179, 345 35 Postřekov
obec: Postřekov, okres:Domažlice
Poznámka Telefonický kontakt.
Plat 18600 - 20100
Detail nabídky práce >>

5.3. 23:46

Detail nabídky práce >>

21.2. 22:57

Prodejci v rychlém občerstvení *

Firma Mr. Mousa s.r.o.
Pracoviště
obec: Vsetín, okres:Vsetín
Poznámka PRODEJCI V RYCHLÉM OBČERSTVENÍ * POŽADUJEME: Praxe v rychlém občerstvení není nutná, zaučíme. Požadujeme zdravotní průkaz. NÁPLŇ PRÁCE: Přímý prodej zákazníkům, příprava salátů, dresinků, jednoduchých …
Plat 19700 -
Detail nabídky práce >>

dnes, 22:10

Prodejce/prodejkyně zmrzlin - žonglér/ka se zmrzlinou

Firma Ice caffé Adria s.r.o.
Pracoviště
obec: Litomyšl, okres:Svitavy
Poznámka KONTAKT: osobně, telefonicky
Detail nabídky práce >>

30.1. 08:02

Prodavači potravin

Firma Thi Hoa Tran
Pracoviště
obec: Rumburk, okres:Děčín
Poznámka Místo výkonu práce: V Podhájí č.p. 279/5, Rumburk. Znalost vietnamštiny nebo němčiny výhodou Kontakt: Osobně v době 9:00 - 15:00 hod. V Podhájí č.p. 279/5, …