Pružná pracovní doba - Volná místa

Volná pracovní místa pro Směnnost: Pružná pracovní doba (10215 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV)

10215 nabídek práce. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 ..   44   45   46 47   48   49

15.5. 20:27

Kuchař/ka - minutkář/ka

Firma Milan Chlumecký
Pracoviště
obec: Ústí nad Labem, okres:Ústí nad Labem
Poznámka Hledáme časově flexibilního člověka ochotného učit se novým věcem a předávat svoje zkušenosti. Požadujeme praxi, je předpokladem přijetí. Výhody: Podnikové stravování, benefity Kontakt: osobně, telefonicky
Plat 29000 - 35000
ProfeseKuchaři (kromě šéfkuchařů)
Detail nabídky práce >>

15.5. 20:27

Atleti a ostatní profesionální sportovci

Firma BLADES Ústí nad Labem, z.s. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Anglický jazyk na úrovni C2 Zkušenosti s americkým fotbalem výhodou Dobré fyzické předpoklady Týmová spolupráce Náplň práce: Hra amerického fotbalu Kontakt: e-mailem
Plat 20000 -
ProfeseAtleti a ostatní profesionální sportovci
Detail nabídky práce >>

15.5. 20:27

Pedagogický pracovník/ speciální pedagog (m. ž)

Firma Helias Ústí nad Labem, o.p.s. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Jateční 870/41, Klíše, 400 01 Ústí nad Labem 1
Poznámka Hledáme pedagogického pracovníka nejlépe etopeda nebo speciálního pedagoga ke klientům s mentálním postižením a poruchou autistického spektra. Podmínky výkonu činnosti pedagogických pracovníků stanoví zvláštní právní …
Plat 34000 - 60000
ProfeseSpeciální pedagogové
Detail nabídky práce >>

15.5. 20:27

Sociální pracovník/ce

Firma Poradna pro integraci, z. ú. (Obchodní rejstřík)
Poznámka V případě terénní sociální práce bude asistence/poradenství poskytováno v rámci celého Ústeckého kraje. Znalost ukrajinského a anglického jazyka výhodou. Kontakt: e-mailem nebo telefonicky
Plat 34000 - 37000
ProfeseOstatní odborní pracovníci v sociální oblasti
Detail nabídky práce >>
Masér/ka thajských masáží - Nezobrazují se nabídky firmy

15.5. 20:27

Prodavač smíšeného zboží (m/ž)

Firma BIEN LAN s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Náplň práce: Práce s pokladnou, doplňování zboží, objednávání zboží u dodavatelů Požadujeme: zdatnost, časová flexibilita, pečlivost, zodpovědnost a samostatnost, umět s pokladním systémem, občasné směny …
Plat 20700 -
ProfeseProdavači smíšeného zboží
Detail nabídky práce >>

15.5. 20:27

Technik/technička strojní údržby

Firma Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost (Obchodní rejstřík)
Poznámka Pracovní náplň: - odpovídá za zajištění technické provozuschopnosti strojního zařízení střediska - odpovídá za způsob opravy strojního HM daného provozu a dodržení stanovených termínů - …
Plat 38000 - 41000
ProfeseStrojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení
Detail nabídky práce >>

15.5. 20:27

Řidič, automechanik, strojník, vazač, údržbář (m,ž)

Firma Autodoprava Jelínek s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Libouchec, okres:Ústí nad Labem
Poznámka podm. ŘP sk C, profesní průkaz řidiče, karta do dig. tachografu kontakt- telefonicky
Plat 130 - 150
ProfeseŘidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)
Detail nabídky práce >>

15.5. 20:27

Prodavači v prodejnách

Firma Thanh Hiep Lé
Poznámka Znalost vietnamského jazyka výhodou, pracovní dny PO-NE. Kontakt: osobně na adrese provozovny nebo telefonicky každý čtvrtek 16-17hod.
Plat 21000 -
Detail nabídky práce >>

15.5. 20:27

Řidič/ka mkd

Firma MEDIATRANS, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Chlumec, okres:Ústí nad Labem
Poznámka Kontakt: e-mailem, telefonicky
Plat 50000 - 65000
ProfeseŘidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel