Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - Volná pracovní místa

Volná pracovní místa pro Profese: Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) (761 nabídka práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro profesi Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

761 nabídka práce. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 ..   44   45   46   47 48   49

30.1. 20:37

Řidiči nákladních automobilů

Firma Vítězslav Rejent
Pracoviště
obec: Citice, okres:Sokolov
Poznámka Rejent Vítězslav, osobně: Citice č.p. 145, 356 01 Sokolov 1 tel.: 608 539 527 ŘP sk. B,C, profesní průkaz Praxe
Plat 30000 -
Detail nabídky práce >>

29.1. 20:02

Řidič c + e

Firma LS stavby s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Nýrsko, okres:Klatovy
Poznámka POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. C + E, profesní průkaz, psychologické vyšetření, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu Hrubá měsíční mzda: 35000,- Kč - dle výkonu 5 týdnů dovolené, …
Plat 35000 -
Detail nabídky práce >>

25.1. 23:33

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Firma M - SILNICE a.s. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Praha, okres:území Hlavního města Prahy
Poznámka Široký Jiří, tel.: 725 129 949, e-mail: jiri.siroky@msilnice.cz Místo výkonu práce: dopravní stavby v Praze a Středočeském kraji Požadujeme: - nutnost ŘP skupiny C+E a …
Plat 50000 - 60000
Detail nabídky práce >>

25.1. 21:34

Řidič/řidička

Firma DH delivery s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Bohuňovice 760, 783 14 Bohuňovice
obec: Bohuňovice, okres:Olomouc
Poznámka Nástup do PP dohodou. Řidič/řidička mezinárodní přepravy vozidly do 3,5t - nutnost platného řidičského oprávnění skupiny B. Kontakt POUZE e-mailem.
Plat 25000 - 35000
Detail nabídky práce >>

25.1. 21:17

Řidič na rozvoz uhlí

Firma Uhelné sklady Arnoltice, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Bulovka, okres:Liberec
Poznámka Požadavky: - ŘP sk. C podmínkou - ŘP sk. E vítán - spolehlivost - znalost okolí Nabízené výhody: - stravenkový paušál - přátelská atmosféra
Plat 28000 -
Detail nabídky práce >>

25.1. 20:21

Firma LKW Sadská s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Sadská, okres:Nymburk
Poznámka Požadujeme: řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz, dobrý zdravotní stav, odpovědnost, samostatnost, flexibilitu; Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky od 8:00 - 15:00 hod.
Plat 32000 -
Detail nabídky práce >>

25.1. 20:17

Řidič prádelny

Firma Zlatá prádelna s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Rozvoz a svoz prádla, manipulace s prádlem, nakládka, vykládka, řidičský průkaz C, C+E Kontakt: telefonicky
Plat 40000 -
Detail nabídky práce >>

25.1. 11:22

Řidič/ka nákladního vozidla - oprávnění sk. c

Firma BLS dopravní stavby s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Valašské Meziříčí, okres:Vsetín
Poznámka NÁPLŇ PRÁCE: řízení nákladního vozidla s rukou pro stavební firmu. POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. C. PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na adresu brano.slovak@blsdopravnistavby.cz.
Plat 25000 - 30000
Detail nabídky práce >>

24.1. 21:49

Řidič skupiny c

Firma KVAPRO spol. s r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Nádražní 343, 463 65 Nové Město pod Smrkem
obec: Nové Město pod Smrkem, okres:Liberec
Poznámka Nutný řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz + karta do tachografu Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v pondělí až pátek od 7.00 do 16.00 hod., …
Detail nabídky práce >>

24.1. 21:49

Řidič nákladního vozidla

Firma Cestářské práce s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Šimonovice, okres:Liberec
Poznámka ŘP sk. C, profesní průkaz podmínkou.