Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby), Pružná pracovní doba, nejvyšší mzda - Volná pracovní místa

Volná pracovní místa pro Profese: Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby), Směnnost: Pružná pracovní doba, nejvyšší mzda (138 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro profesi Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

138 nabídek práce, zobrazuji stránku 3 z 14.8. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 3   4   5 ..   12   13   14

29.4. 19:51

Řidič, kurýr

Firma Jakub Malý
Pracoviště
obec: Plzeň, okres:Plzeň-město
Poznámka Nutné: řp. sk. B - aktivní řidič, spolehlivost, trestní bezúhonnost. Zaměstnanecké výhody: automobil
Plat 36000 -
Detail nabídky práce >>

11.3. 20:32

Řidič dodávky

Firma pbtrade s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Humpolec, okres:Pelhřimov
Plat 24000 - 36000
Detail nabídky práce >>

6.5. 20:53

Řidič - kurýr

Firma Milan Kalina
Pracoviště
obec: , okres:
Plat 18900 - 35000
Detail nabídky práce >>

3.5. 08:02

Řidič/ řidička dodávky (sk. b)

Firma VK TransExpress s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště VK TransExpress s.r.o., HK, Březhradská 149/5, Březhrad, 503 32 Hradec Králové 22
obec: Hradec Králové, okres:Hradec Králové
Poznámka - Náplň práce: rozvoz po ČR, EU - Nabízíme: volné víkendy
Plat 30000 - 35000
Detail nabídky práce >>

2.5. 23:02

Řidiči sk. b

Firma Michal Vlček
Pracoviště
obec: Otrokovice, okres:Zlín
Poznámka Nástup možný IHNED Rozvoz expresní pošty po Zlínsku
Plat 35000 -
Detail nabídky práce >>

2.5. 20:42

Řidič / řidička sk. b

Firma Stanislav Král
Poznámka Pracovní poměr na dobu neurčitou, pružná pracovní doba. Kontakt telefonicky - pan Král Stanislav, tel.: 775 106 216.
Detail nabídky práce >>

15.4. 23:01

Řidiči dodávky a montážníci nábytku

Firma USNU nové spaní s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Frýdek-Místek, okres:Frýdek-Místek
Poznámka z:15/4/2024 Český výrobce matrací a postelí USNU nové spaní s.r.o. s obchodním řetězcem prodejen USNU nové spaní přijme řidiče dodávky pro rozvoz a montáž nábytku. …
Detail nabídky práce >>

22.3. 20:39

Řidič/ka - kurýr/ka

Firma O-trans s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Pardubice, okres:Pardubice
Poznámka Hledáme spolehlivého, slušného, férového, zodpovědného a pracovitého člověka, aby doplnil náš přátelský tým kurýrů pro rozvoz zásilek velkého lokálního dopravce. Požadujeme výpis z evidenční karty …
Plat 26000 - 35000
Detail nabídky práce >>

21.11.2023 21:55

Řidič mezinárodní dopravy

Firma KAMTRANS s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Medlov 102, 783 91 Uničov 1
obec: Medlov, okres:Olomouc
Poznámka Řidičský průkaz skupiny B. Kontakt je možný POUZE emailem.
Detail nabídky práce >>

14.11.2023 21:49

Řidiči skupiny b

Poznámka Kontakt POUZE emailem. Řidič musí být držitelem ŘP skupiny B.