Volná místa Rokycany, Volná místa region Rokycany, nejvyšší mzda - Volná místa

Volná pracovní místa pro Region: Rokycany, Obec: Rokycany (Přehled nabídek práce v obci Rokycany), nejvyšší mzda (72 nabídky práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro obec Rokycany

72 nabídky práce, zobrazuji stránku 7 z 8.2. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2   3   4   5   6 7   8

5.3. 19:44

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Firma Kripner s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Rokycany, okres:Rokycany
Poznámka Požadavky: ŘP sk. B + nutná vlastní doprava na pracoviště
Plat 21300 -
ProfeseObsluha v zařízeních rychlého občerstvení
Detail nabídky práce >>

5.3. 19:44

Pokladní čerpací stanice

Poznámka Náplň práce: prodej PHM, zboží v obchodě, úklid, doplňování zboží, výpomoc ve fastfoodu, příjem hotovosti i bezhotovosti, pracovní doba od 6:00-18:00 hod a 18:00- 6:00 …
ProfeseObsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků
Detail nabídky práce >>

24.1. 20:02

Kuchař/ka

Firma Welcome Nepal s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Požadujeme praxi min. 2 roky v indické - nepálské kuchyni - nutná znalost indické kuchyně a koření.
ProfeseKuchaři (kromě šéfkuchařů)
Detail nabídky práce >>

5.3. 19:44

Pomocník-pomocnice kuchaře, kebabář(ka)

Firma Di Napoli s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Pracoviště- provozovny v Rokycanech Požadavky: zkušenost v gastro provozu
Plat 20000 -
ProfesePomocní kuchaři
Detail nabídky práce >>

15.3. 19:50

Provozní elektromechanici

Firma ATLANTA WORLD Group s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Kontakt osobně na adrese Tylova 38, Plzeň v době od 15:00 do 18:00 hod.
Plat 19500 -
ProfeseProvozní elektromechanici
Detail nabídky práce >>

29.4. 19:45

Pomocný kuchař/ka, kebabář

Plat 18900 -
Detail nabídky práce >>

12.4. 19:51

Pomocný/á kuchař/ka

Poznámka Požadujeme praxi min. 1 rok v indické - nepálské kuchyni - nutná znalost indické kuchyně a koření.
Detail nabídky práce >>

26.3. 21:00

Pomocný skladník/skladnice

Firma ADRA, o.p.s. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Možnost zkráceného úvazku 16-40 hod./týdně Mzda uvedena při plném úvazku. Místo výkonu práce v Rokycanech bude ještě stanoveno. Prosíme zaslat životopis na e-mail: petra.kresadlova@adra.cz Jobmatch
ProfesePomocní skladníci
Detail nabídky práce >>

12.3. 19:51

Číšník/servírka

Poznámka Znalost indické, nepálské kuchyně, praxe 1 rok. Po zapracování možnost vaření v kuchyni. Znalost anglického jazyka výhodou, nutnost naučit se český jazyk.
ProfeseČíšníci a servírky
Detail nabídky práce >>

27.3. 19:54

Prodavač(ka)

Firma MK Style comp. s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Požadavky: praxe v oboru, znalost materiálů, zodpovědný přístup, komunikační schopnosti Pouze zkrácený úvazek 22,5 hod. týdně, ranní-odpolední. Práce vyhrazena pro OZP.
Plat 18500 -
ProfeseProdavači v prodejnách