Volná místa region Semily, Střední odborné bez maturity a bez vyučení - Volná pracovní místa

Volná pracovní místa pro Region: Semily, Minimální vzdělání: Střední odborné bez maturity a bez vyučení (83 nabídky práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro region Semily

83 nabídky práce, zobrazuji stránku 5 z 9.3. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2   3   4 5   6   7   8   9

17.4. 22:24

Seřizování / obsluha přesného cnc stroje

Firma CRYTUR, spol. s r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Turnov, okres:Semily
Poznámka Pracovní náplň: - Seřizování/obsluha přesného obráběcího CNC stroje (soustruh, frézka) - Malosériová nebo kusová výroba velice přesných dílů pro přesnou mechaniku ne-bo optoelektroniku na špičkových …
Plat 37000 -
ProfeseSeřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)
Detail nabídky práce >>

17.4. 22:24

Řidiči a obsluha zemědělských strojů

Firma STATEK BENECKO s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Benecko, okres:Semily
Poznámka Řidičský průkaz T + B
Plat 140 - 150
ProfeseŘidiči a obsluha zemědělských strojů
Detail nabídky práce >>

17.4. 22:24

Truhlář

Firma VŮNĚ DŘEVA s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Lomnice nad Popelkou, okres:Semily
Poznámka lze zaměstnat i STAVEBNÍHO TRUHLÁŘE Požadujeme samostatnost a schopnost orientace ve výrobě. Úkolová mzda stravenky, pružná pracovní doba
Plat 21300 - 30000
ProfeseTruhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Detail nabídky práce >>

17.4. 22:24

Pomocný dělník dřevovýroby

Poznámka Požadujeme samostatnost a schopnost orientace ve výrobě. lze zaměstnat i stavební truhláře Úkolová mzda stravenky, pružná pracovní doba
Plat 21360 - 30000
Detail nabídky práce >>

17.4. 22:24

Truhlář

Poznámka TRUHLÁŘ, vyuč. v oboru, praxe 1 rok, mpžná úprava pracovní doby, kontakt po předchozí domluvě přes mail
Detail nabídky práce >>

15.4. 21:40

Údržbář

Firma Ing. Leoš Janouch
Pracoviště
obec: Jablonec nad Jizerou, okres:Semily
Poznámka řidičský průkaz sk. B samostatnost, zručnost, spolehlivost, bezúhonnost místo výkonu práce: Jilemnice a okolí kontakt: telefonicky
Plat 30000 - 50000
ProfeseProvozní zámečníci, údržbáři
Detail nabídky práce >>

15.4. 21:40

Servisní technik pro topná zařízení

Firma COMA Jilemnice s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Jilemnice, okres:Semily
Poznámka vyuč. v oboru řidič. průkaz sk. B samostatnost, zručnost, spolehlivost, bezúhonnost místo výkonu práce: Jilemnice a okolí kontakt: telefonicky
ProfeseMechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)
Detail nabídky práce >>

15.4. 21:40

Topenář - instalatér

ProfeseInstalatéři ústředního topení
Detail nabídky práce >>

12.4. 21:39

Elektrikář

Firma E M B A , spol. s r. o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Paseky nad Jizerou, okres:Semily
Poznámka Provozní elektrikář ve výrobě. Opravy výrobního i dalšího vybavení firmy. Možnost práce s prvky měření a regulace. zvýhodněné stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní …
Plat 31000 -
ProfeseStavební a provozní elektrikáři
Detail nabídky práce >>

11.4. 21:44

Konstruktér, modelář-vzorkař- junior (m/ž)

Firma SVITAP s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka o konstruuje a modeluje výrobky v 2D konstrukčním programu o konstruuje a modeluje výrobky dle vzorků zákazníka, realizuje požadované úpravy a změny o vyhotovuje střihové …
Plat 28000 - 33000
ProfeseModeláři technické konfekce