SPAK Foods s.r.o. - Volná pracovní místa

Volná pracovní místa pro Firma: SPAK Foods s.r.o. (2 nabídky práce, přejít na nabídky ▼)

Pro SPAK Foods s.r.o. eviduje úřad práce 4 volná pracovní místa v 2 nabídkách práce firem, 1 nabídka práce je nová, 1 nabídka je za týden. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 24200 do 27700Kč. Celkem 5 historických nabídek je přístupných po přihlášení. Podívejte se také na přehled nabídek práce pro firmu SPAK Foods s.r.o..

Volná místa úřadu práce (MPSV)

2 nabídky práce, zobrazuji stránku 1 z 1.2. Seřadit dle nejvyšší mzdy.

27.2. 20:13

Manipulant ve výrobě

Firma SPAK Foods s.r.o.
Pracoviště
obec: Sušice, okres:Klatovy
Poznámka Zaměstnanec zajišťuje: Příjem a výdej materiálu a surovin, manipulace se zbožím, řízení motorových vysokozdvižných vozíků, sanitace zařízení. Požadujeme:Vyučení v jakémkoliv oboru, zkušenosti s řízením VZV, …
Plat 27000 - 34000
ProfeseManipulační dělníci ve výrobě
Detail nabídky práce >>

27.11.2023 20:01

Výrobní dělník, dělnice

Poznámka NÁPLŇ PRÁCE: výroba potravin, manipulace s materiálem, obsluha strojního zařízení. POŽADUJEME: manuální zručnost VÝHODOU: nižší střední nebo střední odborné vzdělání s výučním listem Po zapracování …
Plat 21480 -
ProfeseObsluha strojů na zpracování ovoce, zeleniny a ořechů (včetně sušení, konzervování a mražení)
Detail nabídky práce >>

17.1. 20:12

Provozní elektrikář

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 17.01.2024
Plat 38000 -
ProfeseStavební a provozní elektrikáři
Detail nabídky práce >>

22.11.2023 20:25

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 22.11.2023
Plat 35000 -
Detail nabídky práce >>

13.11.2023 20:18

Administrativní pracovník - fakturant/ka

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 13.11.2023
Plat 30000 -
ProfeseVšeobecní administrativní pracovníci
Detail nabídky práce >>

27.3.2023 20:15

Asistent/ka výrobního ředitele

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 27.03.2023
Plat 40000 -
ProfeseSekretáři (všeobecní)
Detail nabídky práce >>

dnes, 19:45

Výrobní dělník/dělnice - brigádník

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 28.12.2022
Plat 130 -
Detail nabídky práce >>

30.11.2022 19:44

Mzdový/vá účetní - personalista/ka

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 30.11.2022
ProfeseMzdoví účetní
Detail nabídky práce >>

17.10.2022 19:56

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 17.10.2022
Detail nabídky práce >>

18.11.2021 19:30

Řidič - manipulant

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 18.11.2021
Plat 24000 -
ProfeseObsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák