Stavební truhláři - Volná pracovní místa

Volná pracovní místa pro Profese: Stavební truhláři (76 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro profesi Stavební truhláři

76 nabídek práce. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2   3   4   5 6   7   8

22.12.2023 19:59

Truhlář

Firma Naturliving s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Plzeň, okres:Plzeň-město
Plat 18900 - 20000
Detail nabídky práce >>

13.12.2023 22:04

Stavební truhlář

Firma Green engineering s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Olešná, okres:Písek
Poznámka Náplň práce: Realizace dřevěných teras, drobné stavební prvky. Pracovní doba: od 6 do 15 hod. Požadavky na zaměstnance: Práce v týmu i samostatně, ŘP minimálně …
Plat 30000 - 35000
Detail nabídky práce >>

7.12.2023 23:08

Stavební truhláři

Firma Martin Cís
Pracoviště
obec: Praha, okres:území Hlavního města Prahy
Poznámka KONTAKT : MARTIN CÍS, tel.: 602 948 911 - VOLAT 8-17h
Plat 22500 -
Detail nabídky práce >>

6.12.2023 21:12

Řemeslní pracovníci - truhláři

Firma STŘECHY PS s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Kadaň, okres:Chomutov
Poznámka V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: strechy.ps@seznam.cz
Plat 18500 - 19300
Detail nabídky práce >>

1.12.2023 23:03

Stolaři-podlaháři

Firma Heimstaden s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Havířov, okres:Karviná
Poznámka Náplň práce: pokládání plovoucích podlah, montáž dveří a kuchyňských koutu. Požadujeme praxi na obdobné pozici alespoň 1 rok. způsob kontaktu: Způsob kontaktu: Předem volat Po-Pá …
Plat 23640 -
Detail nabídky práce >>

1.12.2023 05:03

Truhláři.

Firma Okna Šírer s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Kublov, okres:Beroun
Poznámka Mzda od 150Kč/hod do 180Kč/hod. Kontakt: e-mailem, telefonicky (6-14:30), osobně (Kublov).
Plat 24000 -
Detail nabídky práce >>

17.10.2023 08:02

Montáž oken

Firma Ivan Pumpinec
Pracoviště
obec: Věcov, okres:Žďár nad Sázavou
Poznámka práce vhodná spíše pro muže - nošení těžších přemen, práce ve výškách
Plat 20000 - 31000
Detail nabídky práce >>

16.10.2023 22:37

Truhlář

Firma Mini-Patmax s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Ostrava, okres:Ostrava-město
Poznámka 1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 704 167 066, e-mail: minipatmax@seznam.cz Jedná se o práci montáží po celém Německu. Nástup ihned.
Plat 50000 - 70000
Detail nabídky práce >>

2.10.2023 19:41

Truhlář

Firma Antonín Úškrt
Pracoviště
obec: Domažlice, okres:Domažlice
Poznámka Výroba dřevěných výrobků. Není nutná praxe. Nabízíme: nástupní mzda 25000,- + prémie. Pracovní doba: 7:30 - 16:00 hod PO-PÁ. Telefonický kontakt.
Plat 25000 - 30000
Detail nabídky práce >>

20.9.2023 22:03

Stolař/ka - podlahář/ka

Firma Heimstaden Czech Services s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Heimstaden Czech Services s.r.o., Ostrava, Nad Porubkou 1182/1b, Svinov, 721 00 Ostrava 21
Poznámka 71152 Stavební truhláři ZamK Pracoviště: Nad Porubkou 1182/1b, Ostrava - Svinov; Dělnická 884/11, Prostřední Suchá, Rudé armády 2004/17a, Karviná - Hranice Předem volat 8 -14 …