Volná místa region Strakonice, Jednosměnný provoz - Volná pracovní místa

Volná pracovní místa pro Region: Strakonice, Směnnost: Jednosměnný provoz (153 nabídky práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro region Strakonice

153 nabídky práce, zobrazuji stránku 11 z 16.3. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 ..   9   10 11   12   13 ..   14   15

4.3. 20:14

Kontruktér forem

Firma Aluprogress a.s. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Písecká 1329, Strakonice I, 386 01 Strakonice 1
obec: Strakonice, okres:Strakonice
Poznámka Vzdělání ÚSO s maturitou - strojírenský obor Jazykové znalosti: AJ výhodou Další požadavky: ŘP "B", znalost programu CREO KONTAKT: Káchová Pavlína Bc., tel.: 737230739, e-mail: …
Plat 45000 -
ProfeseStrojírenští technici projektanti, konstruktéři
Detail nabídky práce >>

29.2. 19:16

Kuchař/ka

Firma Domov pro osoby se zdravotním postižením Osek (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Osek, okres:Strakonice
Poznámka Pracovní poměr na 6 měsíců - 3 měs. zkušební doba a s možností dalšího prodloužení. Kontakt e-mail: strosova@dozp-osek.cz, telefon 724085268 v PO - PÁ od …
Plat 21180 - 23510
ProfeseKuchaři (kromě šéfkuchařů)
Detail nabídky práce >>

29.2. 19:16

Zástupce vedoucí studené kuchyně

Firma ČZ Gastro, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Požadavky: vyučení v oboru, potravinářský průkaz podmínkou. Směna od 03.00 hod. Kontakt: zaslat životopis na mail: vslavikova@czas.cz, telef. od 8.00 do 14.00 hod. tel. 602447775
Plat 24000 -
Detail nabídky práce >>

27.2. 20:15

Zootechnik/čka

Firma Šumava, a.s. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Nišovice, okres:Strakonice
Poznámka Požadavky: střední odborné vzdělání v případě zájmu o práci se zvířaty. Pracovní poměr na dobu neurčitou po zkušební době. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, prémiová …
Plat 30000 -
ProfeseZootechnici
Detail nabídky práce >>

26.2. 20:15

Zedníci

Firma Kysil s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Náplň práce: zednické práce v oblasti výstavby a rekonstrukce budov. Kontakt pouze na e-mail: ikysil@seznam.cz
Plat 23000 -
ProfeseZedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)
Detail nabídky práce >>

26.2. 20:15

Manipulační dělník ve výrobě

Firma VSNS - PRACE s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Chelčice, okres:Strakonice
Poznámka Balení zboží KONTAKT: Stan Nataliya, tel.: 774266995, e-mail: vsnsprace@seznam.cz
Plat 18900 -
ProfeseManipulační dělníci ve výrobě
Detail nabídky práce >>

21.2. 20:07

Pomocníci v kuchyni

Firma Samir Abdullayev
Poznámka Požadavky: znalost češtiny Náplň práce: - kompletování pokrmů k podávání - příprava, vaření, ochutnávání a ohřívání jednoduchých jídel. Kontakt e-mail: kplis@f-chain.com
Plat 9500 -
ProfesePomocníci v kuchyni
Detail nabídky práce >>

20.2. 20:38

Projektant (elektro)

Firma ELEKTROSTAV STRAKONICE s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Písecká 283, Strakonice I, 386 01 Strakonice 1
Poznámka Vhodné pro absolventy SŠ/VŠ bez praxe. Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, prémie, dovolená navíc. Kontakt e-mail: vladimir.hvezda@elektrostavst.cz
Plat 25000 - 35000
ProfeseElektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři
Detail nabídky práce >>

20.2. 20:38

Poznámka Projektant s praxí pro distribuční sítě NN/VN. Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, prémie, dovolená navíc. Kontakt e-mail: vladimir.hvezda@elektrostavst.cz
Plat 40000 - 60000
Detail nabídky práce >>

20.2. 20:38

Stavební truhláři

Firma Miloslav Diblík
Pracoviště
obec: Vodňany, okres:Strakonice
Plat 25000 - 40000
ProfeseStavební truhláři