Volná místa region Svitavy, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C - Volná místa

Volná pracovní místa pro Region: Svitavy, Dovednost: Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C (33 nabídky práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro region Svitavy

33 nabídky práce, zobrazuji stránku 3 z 4.3. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 3   4

25.3. 22:11

Řidič/ka c+e, profesní průkaz

Firma Stavební vodohospodářská, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Moravská Třebová, okres:Svitavy
Poznámka POŽADAVKY: strojnický průkaz výhodou, praxe na stavbách inženýrských sítí VÝHODY: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, stravenkový paušál KONTAKT: telefonicky, osobně Po-Pá 6:30 - …
Plat 170 - 190
ProfeseŘidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Detail nabídky práce >>

20.3. 22:34

Řidič/ka nákladního vozidla

Firma Mendax s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Němčice, okres:Svitavy
Poznámka NÁPLŇ: vnitrostátní doprava vozidlem nad 12 tun KONTAKT: osobně, emailem, telefonicky - kdykoliv
Plat 30000 - 40000
ProfeseŘidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)
Detail nabídky práce >>

18.3. 22:16

Strojník/ice stavebních strojů (rypadel a rypadlonakladačů)

Firma EVT Stavby s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Svitavy, okres:Svitavy
Poznámka POŽADAVKY: spolehlivost, praxe v oboru výhodou NABÍZÍME: jistotu a stabilitu firmy s téměř třicetiletým úspěšným působením na českém trhu, práci na HPP, výkonové prémie, náborový …
Plat 30000 - 35000
ProfeseObsluha zemních a příbuzných strojů
Detail nabídky práce >>

19.2. 22:10

Traktorista/ka, krmivář/ka a obsluha zemědělských strojů, opravář/ka, řidič/ka

Firma Agro družstvo Sebranice (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Sebranice, okres:Svitavy
Poznámka POŽADAVKY: profesní průkaz výhodou NABÍZÍME: podnikové stravování, dovolená navíc, v období sezonních prací flexibilní pracovní dobu KONTAKT: telefonicky (7 - 15:30 hod.), e-mailem
Plat 25000 -
ProfeseŘidiči a obsluha zemědělských strojů
Detail nabídky práce >>

19.1. 23:28

Řidič/ka mkd

Firma West Cargo Spedition, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Havlíčkova 1118, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl
obec: Litomyšl, okres:Svitavy
Poznámka POŽADAVKY: zkušenosti s MKD KONTAKT: e-mailem
Plat 21300 -
Detail nabídky práce >>

18.1. 21:49

Řidič vnitrostátní a mezinárodní dopravy

Firma Vladislav Slavíček
Pracoviště
obec: Opatovec, okres:Svitavy
Poznámka POŽADAVKY: řidičské oprávnění typu C+E, znalost ruského jazyka, českého jazyka a základy anglického jazyka, praxe 3 roky, znalost celních dokumentů KONTAKT: e-mailem
ProfeseŘidiči tahačů
Detail nabídky práce >>

18.1. 21:49

Detail nabídky práce >>

16.1. 23:29

Řidič/ka

Firma trans CZ s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka KONTAKT: telefonicky
Detail nabídky práce >>

9.1. 23:34

Řidič/ka mkd skup. c, ce

Firma Frost Cargo, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka POŽADAVKY: zkušenosti s MKD, znalost RJ výhodou KONTAKT: e-mailem
Detail nabídky práce >>

4.1. 21:27

Řidiči mkd

Firma CS SPED, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Osík, okres:Svitavy
Poznámka NÁPLŇ PRÁCE: řízení kamionu CZ - východní země POŽADAVKY: ŘP sk. C+E, trestní bezúhonnost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost NABÍZÍME: práci v dobrém kolektivu KONTAKT: telefonicky, e-mailem