Volná místa region Tábor - Volná místa Tábor

Volná pracovní místa pro Region: Tábor (1209 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro region Tábor

1209 nabídek práce. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 ..   44   45   46   47 48   49

13.3.2023 21:32

Pomocný kuchař/ka

Firma WK IMPORT s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Tábor, okres:Tábor
Poznámka Dne 21.3.2023 od 11:00 - 16:00 hod. budou probíhat na provozovně pohovory. Jedná se o čínskou kuchyni. Kontakt: telefonicky (9:00 - 15:00 hod.).
Plat 19700 -
ProfesePomocní kuchaři
Detail nabídky práce >>

22.2.2023 22:34

Prodavač/ka

Firma LiHu Store, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka kontakt telefonicky PO - PÁ od 14 hodin do 17 hodin Pož. - ochota pracovat o víkendech a svátcích, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost
ProfeseProdavači smíšeného zboží
Detail nabídky práce >>

15.2.2023 22:06

Pomocné práce v zemědělství

Firma "Odchovna plemenných býků Cunkov s.r.o." (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Odchovna plemenných býků Cunkov s.r.o., Cunkov 1, 391 33 Jistebnice
obec: Jistebnice, okres:Tábor
Poznámka Místo výkonu práce: OPB Cunkov, Cunkov, 391 33 Jistebnice. Kontakt: e-mailem.
Plat 20000 -
ProfesePomocní pracovníci v živočišné výrobě
Detail nabídky práce >>

14.2.2023 22:22

Montážní dělník

Firma MERE CZ s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Náplň práce: Montáž hal. Kontakt: telefonicky, e-mailem.
Plat 50000 -
ProfeseMontážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů
Detail nabídky práce >>

24.1.2023 22:08

Zedník

Firma Stavební práce Šimek s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Zlukov, okres:Tábor
Poznámka Místo výkonu práce: okres Tábor, dle zakázek firmy i Jihočeský kraj. Časová flexibilita výhodou. Kontakt: telefonicky.
ProfeseZedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Vazač železa

Poznámka Místo výkonu práce: okres Tábor, dle zakázek firmy i Jihočeský kraj. Časová flexibilita výhodou. Náplň práce: ukládání armatury - ocelové výztuže do betonu. Kontakt: telefonicky.
ProfeseBetonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci
Detail nabídky práce >>

9.1.2023 22:38

Traktorista, opravář zemědělských strojů

Firma Tomáš Vaníček
Pracoviště
obec: Bechyně, okres:Tábor
Poznámka Požadujeme: - řidičský průkaz skupiny T - samostatnost - spolehlivost - znalost moderních systémů. Kontakt: telefonicky
Plat 30000 - 40000
ProfeseŘidiči a obsluha zemědělských strojů
Detail nabídky práce >>

8.12.2022 23:43

Technik přestaveb vozidel

Firma API CZ s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Slapy, okres:Tábor
Poznámka Jedná se o nekvalifikované pracovní místo. Montáž kovových komponent se provádí na základě předepsaného postupu dle obrázkového manuálu vč. popisek. Pracovní místo je vhodné i …
Plat 25000 - 37000
ProfeseMechanici a opraváři nákladních automobilů
Detail nabídky práce >>

5.12.2022 22:33

Obsluha stacionárních strojů

Firma Ypsotec s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Obsluha stacionárních strojů, vhodné i pro ženy. Kontakt: telefonicky
Plat 24000 -
ProfeseObsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Dělník/ice potravinářské výroby

Firma Kostelecké uzeniny a.s. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Planá nad Lužnicí, okres:Tábor
Poznámka Manipulace s jateckými polotovary, manipulace s masem a masnými výrobky, převážení, porcování, balení masa a masných výrobků, obsluha linky Mimořádné odměny, 25 dnů dovolené, závodní …
Plat 21480 -
ProfesePomocní dělníci ve výrobě