Volná místa region Tábor, Střední odborné bez maturity a bez vyučení - Volná místa

Volná pracovní místa pro Region: Tábor, Minimální vzdělání: Střední odborné bez maturity a bez vyučení (110 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro region Tábor

110 nabídek práce, zobrazuji stránku 11 z 12.0. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 ..   6   7   8   9   10 11

2.7.2021 22:53

Strojník

Firma DŘEVOTVAR - ŘEMESLA a STAVBY, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Slavníkovců 455, 391 55 Chýnov
obec: Chýnov, okres:Tábor
Poznámka Práce budou prováděny dle zakázek po celé ČR. Nabízíme: stravné, příspěvek na životní pojištění, odměny dle pracovního výkonu. Kontakt: telefonicky (Po-Pá: 7:00 - 15:30 hd.).
Plat 26000 -
ProfeseObsluha zemních a příbuzných strojů
Detail nabídky práce >>

10.5.2021 22:05

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Firma STACHE - TRADING, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Sezimovo Ústí, okres:Tábor
Poznámka Náplň práce: Příprava a seřizování CNC kovoobráběcích strojů na výrobu, tvorba programů pro CNC stroje apod. Kontakt: telefonicky (9:00 - 16:00 hod.).
Plat 25000 -
ProfeseSeřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)
Detail nabídky práce >>

12.11.2020 21:45

Mechanik přestaveb vozidel, automechanik

Firma API CZ s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Slapy, okres:Tábor
Poznámka Požadavky: 1. Svářečský průkaz CO2 výhodou 2. Zručnost 3. Spolehlivost 4. Bezúhonnost 5. Zkušenosti s úpravou vozidel výhodou Náplň práce: 1. Úpravy a přestavby vozidel …
Plat 22000 - 28000
ProfeseMechanici a opraváři nákladních automobilů
Detail nabídky práce >>

21.9.2020 21:58

Kuchař/ka tureckých specialit

Firma Hokko group s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Hokko group s.r.o., Tábor, Husovo nám. 583/18, 390 02 Tábor 2
obec: Tábor, okres:Tábor
Poznámka Praxe v oboru. Kontakt: telefonicky
Plat 20000 -
ProfeseKuchaři (kromě šéfkuchařů)
Detail nabídky práce >>

30.9.2019 21:49

Prodavač/ka

Firma PHN COMPANY, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště PHN COMPANY, s.r.o. Tábor_Lužnická, Světlogorská 2767, 390 05 Tábor 5
Poznámka Praxe výhodou, znalost PC, práce s lidmi. Prodejna oděvů, obuvi, drogérie, domácích potřeb, bytových doplňků. Kontakt: e-mailem, telefonicky.
Plat 19000 -
ProfeseProdavači v prodejnách

Vedoucí prodejny

Poznámka Nutná praxe 3 roky v obchodě, znalost PC, práce s lidmi. Prodejna oděvů, obuvi, drogérie, domácích potřeb, bytových doplňků. Kontakt: e-mailem, telefonicky.
ProfeseVedoucí pracovních týmů v prodejnách
Detail nabídky práce >>

25.1.2019 22:10

Řidič nákladního automobilu/sklopka

Firma PL BEKO s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště PL BEKO s.r.o. - provozovna, Chýnovská 2293, 390 02 Tábor 2
Poznámka Požadujeme samostatnost, flexibilitu, spolehlivost. Kontakt: telefonicky, emailem.
ProfeseŘidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)
Detail nabídky práce >>

9.5.2018 22:33

Traktorista

Firma Josef Dvořák
Pracoviště Jeníčkova Lhota 1, 391 37 Chotoviny
obec: Chotoviny, okres:Tábor
Poznámka vyučení není podmínkou, popř. základní vzd., ŘP-B, T, zodpovědnost, samostatnost, práce i v So a Ne,
ProfeseŘidiči a obsluha zemědělských strojů
Detail nabídky práce >>

4.4.2018 23:27

Kuchař tureckých specialit

Firma Menevse Demir
Pracoviště Menevse Demir - prac., Dobrovského 729/2, 390 02 Tábor 2
Poznámka Praxe v oboru. Kontakt telefonicky kdykoliv - 774 620 980.
Plat 20000 - 25000
Detail nabídky práce >>

6.9.2016 22:20

Dojička krav

Firma Miloslav Drhovský
Pracoviště Drhovský Miloslav, Maršov 10, 391 75 Malšice
obec: Malšice, okres:Tábor
Poznámka rodinná farma v Maršově, kolektivní práce, vhodná pro osoby v blízké dojezdové vzdálenosti - obec Lom, Malšice a blízké okolí pož. odbornou školu se zaměřením …
ProfesePomocní pracovníci v živočišné výrobě