Volná místa region Třebíč, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B - Volná pracovní místa

Volná pracovní místa pro Region: Třebíč, Dovednost: Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B (48 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro region Třebíč

48 nabídek práce, zobrazuji stránku 3 z 5.8. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 3   4   5

15.1. 23:38

Stavební truhlář - tesař

Firma KÜBLER-HOLZ-Export-Import,Dřevoopracování,s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Moravské Budějovice, okres:Třebíč
Poznámka Náplň práce: výroba dřevostaveb a výrobků pro zahrady Pracovní poměr na dobu neurčitou po půl roce zapracování. Místo vhodné i pro absolventy. Kontakt: - osobně …
Plat 19500 - 29500
ProfeseTesaři a stavební truhláři
Detail nabídky práce >>

15.1. 23:38

Autokarosář

Firma H + H METAL - CZ,s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Ostašov, okres:Třebíč
Poznámka První kontakt telefonicky nebo e-mailem. Nástup možný ihned. Požadujeme: - vyučení v oboru nebo 1 rok praxe - zkoušky svařování (plamenem, elektrikou) - aktivní zájem …
Plat 35000 - 40000
ProfeseKarosáři a autoklempíři
Detail nabídky práce >>

15.1. 23:38

Automechanik

Poznámka První kontakt telefonicky nebo e-mailem. - 2 roky praxe nebo SOU v oboru, SŠ technického směru - praxe 2 roky - technické znalosti mechanických systémů …
Plat 25000 - 35000
ProfeseMechanici a opraváři osobních automobilů
Detail nabídky práce >>

9.1. 23:48

Technik výpočetní techniky a internetové sítě

Firma NET EXPERT, v. o. s. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Třebíč, okres:Třebíč
Poznámka Řidičské oprávnění sk. B, vyhláška 50 výhodou.
Plat 30000 - 35000
ProfeseTechnici počítačových sítí a systémů
Detail nabídky práce >>

9.1. 23:48

Pracovník v pohřební službě

Firma JARO - PLANT s. r. o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Jaroměřice nad Rokytnou, okres:Třebíč
Poznámka Převozy a manipulace zemřelých. Vhodné i pro OZZ.
Plat 200 - 250
ProfesePracovníci v pohřebnictví
Detail nabídky práce >>

9.1. 23:48

Projektant/ka tzb

Firma CHP engineering s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Plat 30000 -
ProfeseStavební technici projektanti, konstruktéři
Detail nabídky práce >>

9.1. 23:48

Administrátor/ka

Firma JaroNet - services s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště JaroNet - services s.r.o.-pracoviště Jaroměřice n. Rok., Kaunicova 193, 675 51 Jaroměřice nad Rokytnou
Poznámka Správa páteřních linek a klientských přípojek, praxe v oboru výhodou, znalost výpočetní techniky První kontak e-mailem: jan.konecny@jaronet.cz
Plat 40000 -
ProfeseSystémoví administrátoři, správci počítačových sítí
Detail nabídky práce >>

9.1. 23:48

Technik ve výpočetní technice, instalátor/ka

Poznámka Technik údržby a oprav výpočetní techniky, montáž internetu, praxe v oboru výhodou, znalost výpočetní techniky První kontakt e-mailem: jan.konecny@jaronet.cz
Plat 25000 - 40000
ProfeseTechnici provozu informačních a komunikačních technologií
Detail nabídky práce >>

9.1. 23:48

Technik pro bezdrátové sítě

Poznámka ŘP sk. B Všeobecná znalost PC a internetových sítí. Kontakt: - osobně: Kaunicova 193, Jaroměřice nad Rokytnou - e-mailem: info@jaronet.cz - tel. 561 205 500
Plat 20000 - 35000
ProfeseOstatní technici v oblasti telekomunikací a radiokomunikací
Detail nabídky práce >>

9.1. 23:48

Technik elektro zakázek

Firma Šetři světlem s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Komenského nám. 141/5, Vnitřní Město, 674 01 Třebíč 1
Poznámka Náplní práce je zodpovědnost za správné provedení zakázky. Plánování, zajišťování materiálu, kontrola na zakázce, jednání se subdodavateli a investorem, reporting.
ProfeseElektrotechnici a technici energetici přípravy a realizace investic, inženýringu