Účetní Všeobecní, Účetní všeobecní - Volná místa

Volná pracovní místa pro Pracovní pozice: Účetní všeobecní, Profese: Účetní všeobecní (20 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro profesi Účetní všeobecní

20 nabídek práce, zobrazuji stránku 2 z 3.0. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1 2   3

7.2. 22:59

Účetní všeobecní

Firma F.U.D. Servis s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště F.U.D. Servis s.r.o. - pracov. Třinec, Lesní 248, Staré Město, 739 61 Třinec 1
obec: Třinec, okres:Frýdek-Místek
Poznámka Náplň práce: - komplexní vedení účetní agendy pro přidělený počet firem. Požadujeme: - znalost vedení účetnictví. Životopis zaslat na e-mailovou adresu: fudservis@fudservis.cz
Plat 30000 - 40000
Detail nabídky práce >>

3.1. 23:17

Firma BILEC s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Praha, okres:území Hlavního města Prahy
Poznámka Místo výkonu práce Vlkova č.p. 532/8, Praha 3. prvotní kontakt emailem cz.bilec@seznam.cz Rodilý mluvčí ruština, angličtina
Plat 19500 -
Detail nabídky práce >>

19.12.2023 23:24

Firma FLEKC s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště FLEKC s.r.o. - Tursko, Tursko
obec: Tursko, okres:Praha-západ
Poznámka -první kontakt se zaměstnavatelem: Elmira Ovchinnikova, 777 457 429 -znalost SW Pohoda a Microsoftu Excel, ruský jazyk výhodou
Plat 30000 -

Firma MITRIDAT s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Rudná, okres:Praha-západ
Plat 18900 -
Detail nabídky práce >>

7.11.2023 22:05

Firma Novanta Česká republika s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Brno, okres:Brno-město
Poznámka První kontakt e-mailem. Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, dovolená navíc, home office Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.
Plat 40000 - 55000
Detail nabídky práce >>

16.10.2023 23:07

Firma Pearl Harmony s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Husti Mykhailo, tel.: 739213044, e-mail: office.manager@dvc-company.com komunikativní , aktivní přístup, spolehlivost, třídění evidence a sumarizace číselných a finančních údajů,pro sestavování a vedení finančních výkazů, prostřednictvím …
Plat 21800 - 24000
Detail nabídky práce >>

18.8.2023 22:42

Firma BIANCHI & PARTNERS s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Jana Bontempi, tel.: 224921014, 224918014, e-mail: amministrazione@bianchi.cz Základní znalost účetnictví Znalost ČJ a základní znalost AJ Znalost italského jazyka výhodou Zaměstnanecké výhody: MULTISPORT karta, příspěvek …
Plat 28000 - 35000
Detail nabídky práce >>

17.5.2023 23:14

Firma Fingarant s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka KONTAKT : Irina Paramonova, 775 216 216, irina.paramonova@email.cz POHOVOR : Zlatnická 1123/9, 110 00 Praha 1, Pondělí – Pátek 10:00-12:00h Ználost Money S3, Pohoda a …
Plat 25000 - 30000
Detail nabídky práce >>

4.2.2023 00:22

Firma VATECH EUROPE s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Evropská 2588/33a, Dejvice, 160 00 Praha 6
obec: Praha, okres:Hlavní město Praha
Poznámka Kontakt: tel.: +420 737 177 590 9-11, 13-15 Anglický i korejský jazyk výhodou
Detail nabídky práce >>

19.7.2021 23:49

Firma CH + S SERVIS, s. r. o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Kontakt: tel.: 775092024 Upřesňující informace: fakturace - elementární znalost DPH, zápis přijatých faktur, evidence úhrad, vedení pokladny