Volná místa region Ústí nad Labem - Volná pracovní místa Ústí nad Labem

Volná pracovní místa pro Region: Ústí nad Labem (409 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro region Ústí nad Labem

409 nabídek práce. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 ..   35   36   37   38   39   40

26.3. 21:12

Dělníci v oblasti výstavby budov

Firma EKVIM s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Rooseveltova 1804/2, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1
obec: Ústí nad Labem, okres:Ústí nad Labem
Poznámka Náplň práce: zateplování panelových domů, přípravné a dokončovací stavební práce, monolitické železobetonové konstrukce, práce ve výškách. Kontakt: telefonicky od 09:00 do 13:00 hod.
Plat 18900 -
ProfeseDělníci v oblasti výstavby a údržby budov
Detail nabídky práce >>

26.3. 21:12

Kuchař/ka

Firma WK IMPORT s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Jedná se o čínskou restauraci. Požadujeme: znalost asijských jídel, koření a technologických postupů. Kontakt:PO-PÁ od 09:00 do 15:00 hod si telefonicky sjednat osobní schůzku.
Plat 20500 -
ProfeseKuchaři (kromě šéfkuchařů)
Detail nabídky práce >>

26.3. 21:12

Kuchař/ka

Pracoviště
obec: Trmice, okres:Ústí nad Labem
Poznámka Jedná se o čínskou restauraci. Požadujeme: znalost asijských jídel, koření a technologických postupů. . Kontakt:PO-PÁ od 09:00 do 15:00 hod si telefonicky sjednat osobní schůzku.
Detail nabídky práce >>

26.3. 21:12

Pomocný/ná kuchař/ka

Poznámka Jedná se o čínskou restauraci. Požadujeme: znalost přípravy zeleniny a masa. Kontakt:PO-PÁ od 09:00 do 15:00 hod si telefonicky sjednat osobní schůzku.
ProfesePomocní kuchaři
Detail nabídky práce >>

26.3. 21:12

Pomocný pracovník elektro

Firma Luděk Žemlička
Pracoviště
obec: Homole u Panny, okres:Ústí nad Labem
Poznámka Náplň práce: pomocné práce elektro, sekání, vrtání, pokládka kabelů. Požadujeme: základní znalost elektrotechniky. Kontakt: na e-mail.
Plat 18900 - 25000
ProfeseStavební a provozní elektrikáři
Detail nabídky práce >>

26.3. 21:12

Stavební dělníci hlavní stavební výroby

Firma SiBiMex Plus s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště SiBiMex Plus s.r.o. - ÚL, Habří 16, Řehlovice, 400 02 Ústí nad Labem 2
obec: Řehlovice, okres:Ústí nad Labem
Poznámka Místo výkonu práce: Řehlovice, Habří 16. Požadavky k zaměstnancům: flexibilita, zodpovědnost, profesionální přístup, samostatnost, znalost řemesla v případě, že zaměstnanec nemá odborné vzdělaní požadujeme praxi …
Plat 19000 - 40000
ProfeseOstatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuvedení
Detail nabídky práce >>

26.3. 21:12

Pomocnice /pomocník v kuchyni

Firma Dung Nguyen Tien
Poznámka Požadujeme: znalost asijské kuchyně podmínkou, znalost vietnamského jazyka výhodou, ŘP skup. B, komunikativnost. Kontakt: telefonicky.
Plat 18900 - 19000
ProfesePomocníci v kuchyni
Detail nabídky práce >>

26.3. 21:12

Pomocné zednické a stavební práce

Firma YPON s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Místo výkonu práce: dle práce zaměstnavatele - Ústí nad Labem. Náplň práce: stavební práce, těžká manuální práce, vyžadující zdatnost a perfektní zdravotní stav. Požadujeme: základní …
Detail nabídky práce >>

26.3. 21:12

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Firma HA TRANG s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Náplň práce: pomocné práce v obchodě, vybalování a zakládání zboží. Požadujeme: základní vzdělání, znalost vietnamského jazyka výhodou, jedná se o fyzicky náročnou práci. Nabízíme: pracovní …
ProfesePomocní pracovníci obchodního provozu
Detail nabídky práce >>

26.3. 21:12

Číšník- servírka

Firma Kalika s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Kalika s.r.o. Masarykova, Masarykova 120/210, Klíše, 400 01 Ústí nad Labem 1
Poznámka Požadujeme: praxe min. 2 roky, znalost indických jídel a indického koření podmínkou. Nabízíme: stravování zajištěno, možnost zajištění ubytování. Kontakt: na e-mail.
Plat 21300 -
ProfeseČíšníci a servírky