Volná místa region Ústí nad Labem, nejvyšší mzda - Volná místa

Volná pracovní místa pro Region: Ústí nad Labem, nejvyšší mzda (570 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro region Ústí nad Labem

570 nabídek práce, zobrazuji stránku 41 z 58.0. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 ..   39   40 41   42   43 ..   48   49

26.3. 21:12

Prodavač/ka

Firma ToanThang s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Ústí nad Labem, okres:Ústí nad Labem
Poznámka Zkušenost s prací v textilu výhodou. Kontaktní osoba: Hoangova Hana osobně na adrese provozovny, e-mailem, telefonicky
Plat 18900 - 20000
ProfeseProdavači smíšeného zboží
Detail nabídky práce >>

26.3. 21:12

Seřizovač a obsluha číslicově řízených strojů

Firma Relta s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Chlumec, okres:Ústí nad Labem
Poznámka Náplň práce: zakázková kovovýroba (výroba forem a přípravků) Nabízíme: možnost stravování, zajištěné ubytování. Kontakt: Po-PÁ od 08:00 do 14:00 hod. si telefonicky sjednat osobní schůzku.
Plat 19700 - 20000
ProfeseSeřizovači a obsluha číslicově řízených strojů
Detail nabídky práce >>

26.3. 21:12

Administrativní pracovník call centra

Firma OPTIMIA sociální podnik s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Popis činnosti: " budete součástí týmu největšího callcentra v naší společnosti a svojí prací ho budete podporovat " čeká vás práce na PC, komunikace s …
Plat 20000 -
ProfeseVšeobecní administrativní pracovníci
Detail nabídky práce >>

26.3. 21:12

Automechanik/ička

Firma QUEEN.cz s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Povrly, okres:Ústí nad Labem
Poznámka Požadujeme: Automechanik s výučním listem Kontakt: osobně na adrese sídla, lépe předem volat a domluvit si termín
ProfeseMechanici a opraváři motorových vozidel
Detail nabídky práce >>

26.3. 21:12

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Firma Rauf Abdul
Poznámka Požadujeme: znalost práce na PC , znalost asijského občerstvení - Kebab. Kontakt: telefonicky.
ProfeseObsluha v zařízeních rychlého občerstvení
Detail nabídky práce >>

26.3. 21:12

Pracovník/pracovnice pěstební a těžební práce v lesnictví

Firma Lesskro spol. s r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Tisá, okres:Ústí nad Labem
Poznámka Náplň práce: práce za každého počasí, kácení stromů, těžba dřeva, výsadby, pěstební činnost. Požadujeme: osvědčení o práci s motorovou pilou pro těžební práce, ŘP skup. …
ProfeseOstatní kvalifikovaní pracovníci v lesnictví a příbuzných oblastech
Detail nabídky práce >>

26.3. 21:12

Údržba zeleně (m, ž)

Firma Miroslav Cibrík
Poznámka Náplň práce: údržba zeleně Kontakt: telefonicky Po - Pá od 10:00 - 12:00 hod.
ProfesePomocní pracovníci v zahradnictví
Detail nabídky práce >>

26.3. 21:12

Atleti a ostatní profesionální sportovci

Firma BLADES Ústí nad Labem, z.s. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Anglický jazyk na úrovni C2 Zkušenosti s americkým fotbalem výhodou Dobré fyzické předpoklady Týmová spolupráce Náplň práce: Hra amerického fotbalu Kontakt: e-mailem
ProfeseAtleti a ostatní profesionální sportovci
Detail nabídky práce >>

18.3. 21:48

Sociální pracovník nzdm (m,ž)

Firma Charita Ústí nad Labem (Obchodní rejstřík)
Poznámka 0,5 úvazek (20 hodin týdně, po - pá 14 - 18 hod.) na dobu určitou (s možným prodloužením po roce) Požadované dovednosti a osobnostní předpoklady: …
Plat 14000 - 20000
ProfeseSociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)
Detail nabídky práce >>

22.11.2023 20:26

Masér/ka thajských masáží

Firma STUDIO SAWADEE, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Požadován kurs thajských masáží v rozsahu alespoň 150 hodin a praxe min. 2 roky. Kontakt: e-mailem (recepce@studiosawadee.cz)
ProfeseMaséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)