Volná místa region Ústí nad Labem, Nižší střední odborné - Volná místa

Volná pracovní místa pro Region: Ústí nad Labem, Minimální vzdělání: Nižší střední odborné (27 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro region Ústí nad Labem

27 nabídek práce, zobrazuji stránku 2 z 3.7. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1 2   3

24.4. 20:35

Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče (m, ž)

Firma Domov pro seniory Chlumec, příspěvková organizace (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Chlumec, okres:Ústí nad Labem
Poznámka Praxe v sociálních službách není podmínkou. Požadujeme očkování proti hepat. B, trestní bezúhonnost, příjemné vystupování, práce s lidmi, empatické cítění, spolehlivost, pracovitost. Pracovní poměr na …
Plat 18900 - 25530
ProfesePracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče
Detail nabídky práce >>

24.4. 20:35

Mechanici a opraváři informačních, komunikačních technologií

Firma AEC NOVÁK s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Ústí nad Labem, okres:Ústí nad Labem
Poznámka Požadujeme minimálně 5 let odborné praxe - montáže, servis EPS nebo EZS, kamerových systémů, apod., řidičský průkaz skupiny B, splnění předpokladů zejména dle § 19 …
Plat 35000 - 60000
ProfeseMechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií
Detail nabídky práce >>

24.4. 20:35

Elektrikář (m, ž)

Firma ELEKTROKOMPAKT s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Zaměstnanecké výhody: prémie Kontakt: e-mailem, telefonicky Po - Pá od 7.00 - 17:00 hod.
Plat 29000 - 49000
ProfeseStavební a provozní elektrikáři
Detail nabídky práce >>

24.4. 20:35

Vývojář

Firma zebrahouse s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Požadujeme: AJ nebo NJ na pokročilé úrovni, znalost frawork vue.js/nuxt.js, znalost Linuxu, Dockeru, zkušenost s gitem a vývojem v týmu, znalost polygrafie a obalového průmyslu …
Plat 30000 - 60000
ProfeseVývojáři softwaru
Detail nabídky práce >>

24.4. 20:35

Řidič/ka sk. c

Firma VOSTAV TZB s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Flexibilita, ochota pracovat, řidičský průkaz skupiny C kontakt: e-mailem: info@vostav.cz
Plat 40000 -
ProfeseŘidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)
Detail nabídky práce >>

24.4. 20:35

Pomocná síla do skladu (m, ž)

Firma Milan Ivan
Poznámka Požadujeme: ŘP sk. B Kontakt: telefonicky Po - Pá od 8:00 - 16:00 hod.
Plat 9500 - 9900
ProfesePomocní skladníci
Detail nabídky práce >>

24.4. 20:35

Stavební dělník

Firma DYMOS dopravní a zemní stavby s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Velké Březno, okres:Ústí nad Labem
Poznámka Kontakt: na e-mail (faktury@dymos.cz) nebo telefonicky (10-18 hod. tel.775052239)
Plat 20000 - 30000
ProfeseDělníci v oblasti výstavby a údržby budov
Detail nabídky práce >>

24.4. 20:35

Automechanik/autoklempíř

Firma AUTO BOHEMIA-půjčovna, servis aut a pneu s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Zaměstnanecké výhody: Podnikové stravování, pravidelné měsíční odměny, pevná pracovní doba PO-PÁ Kontakt: telefonicky nebo e-mailem
Plat 35000 - 45000
ProfeseMechanici a opraváři motorových vozidel
Detail nabídky práce >>

24.4. 20:35

Sanitáři

Firma Krajská zdravotní, a.s. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Požadujeme: odborná a specializovaná způsobilost dle Zákona č. 96/2004 Sb., bezúhonnost Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování Kontakt: emailem (kristyna.pasecka@kzcr.eu) nebo telefonicky (8:00-15:00)
Plat 21140 -
ProfeseSanitáři
Detail nabídky práce >>

24.4. 20:35

Pomocný kuchař

Firma Su Vuong Quoc
Pracoviště Su Vuong Quoc - ÚL, Revoluční 2495/10, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1
Poznámka Náplň práce: Příprava a vaření pokrmů asijské kuchyně, asistence kuchaře a šéfkuchaře Požadujeme: komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost, plynulá vietnamština výhodou Kontakt: e-mailem
Plat 35000 -
ProfesePomocní kuchaři

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Prague stock exchange

Ochrana dat