WT WINTECH a.s. - Volná pracovní místa

Volná pracovní místa pro Firma: WT WINTECH a.s. (2 nabídky práce, přejít na nabídky ▼)

Pro WT WINTECH a.s. eviduje úřad práce 1 volné pracovní místo v 1 nabídce práce firem, 1 nabídka je za týden. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 19000 do 20000Kč. Celkem 8 historických nabídek je přístupných po přihlášení. Podívejte se také na přehled nabídek práce pro firmu WT WINTECH a.s..

Volná místa úřadu práce (MPSV)

2 nabídky práce, zobrazuji stránku 1 z 1.2. Seřadit dle nejvyšší mzdy.

22.4. 21:00

Obchodní asistent/asistentka

Firma WT WINTECH a.s.
Pracoviště Seifertova 2834/33, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2
obec: Přerov, okres:Přerov
Poznámka Náplň práce: zpracování obchodní dokumentace - objednávky, faktury; hlídání stavu zásob; administrativně-organizační podpora pro obchodníky; teamová spolupráce v rámci oddělení Požadujeme: středoškolské vzdělání ukončené maturitní …
Plat 28000 - 35000
ProfeseObchodní referenti
Detail nabídky práce >>

16.4. 20:46

Uklízeč/uklízečka

Poznámka Nástup možný IHNED. Pracovní doba: 05,00 do 13,00hod. Náplň práce: Běžný úklid prostor v administrativní budově Požadujeme: fyzickou zdatnost; pečlivost a svědomitost; trestní bezúhonnost; předchozí …
Plat 19000 - 20000
ProfeseUklízeči a pomocníci v administrativních objektech
Detail nabídky práce >>

2.4. 20:55

Skladník/skladnice

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 02.04.2024
Plat 25000 - 30000
ProfeseSkladníci, obsluha manipulačních vozíků
Detail nabídky práce >>

29.2. 20:35

Vedoucí zákaznického oddělení

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 29.02.2024
Plat 27000 - 33000
ProfesePracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Detail nabídky práce >>

16.8.2023 21:51

Referent/ka zákaznického oddělení

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 16.08.2023
Plat 24000 - 30000
Detail nabídky práce >>

2.8.2023 21:28

Zahradník/zahradnice

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 02.08.2023
Plat 22000 - 26000
ProfesePomocní pracovníci v zahradnictví

Detail nabídky práce >>

30.6.2023 22:55

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 30.06.2023
ProfeseOstatní zahradníci a pěstitelé v zahradnických školkách
Detail nabídky práce >>

5.4.2023 21:38

Obchodní zástupce/zástupkyně - divize alu

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 05.04.2023
Plat 30000 - 60000
ProfeseSpecialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)
Detail nabídky práce >>

29.3.2023 21:31

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 29.03.2023
Plat 23000 - 28000

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Prague stock exchange

Ochrana dat