Všeobecní administrativní pracovníci, Základní + praktická škola, nejvyšší mzda - Volná pracovní místa

Volná pracovní místa pro Profese: Všeobecní administrativní pracovníci, Minimální vzdělání: Základní + praktická škola, nejvyšší mzda (265 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro profesi Všeobecní administrativní pracovníci

265 nabídek práce, zobrazuji stránku 2 z 27.5. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1 2   3   4   5 ..   25   26   27

1.2. 22:45

Všeobecní administrativní pracovníci

Firma Pragon Services, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Praha, okres:území Hlavního města Prahy
Poznámka Jana Bošinová, e-mail: office@pragongroup.cz Praxe v administrativě obchodní společnosti, samostatné jednání dle pokynů zaměstnavatele. Výborná znalost práce na PC a aplikací MS Office. Řidičský průkaz …
Plat 25000 - 35000
Detail nabídky práce >>

20.12.2023 20:05

Administrativní pracovníci

Firma Alliance Development Group s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Plzeň, okres:Plzeň-město
Poznámka Kontakt: Iarin Alexei, tel.: 770 121 049 (pracovní dny od 9 do 14 h), e-mail: alliancedevelopment@seznam.cz Požadavky: znalost ruského jazyka na komunikativní úrovni
Plat 18900 - 35000
Detail nabídky práce >>

8.3.2023 23:34

Firma UPEX Investments s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka KONTAKT : MARKÉTA JIHLAVCOVÁ, tel.: 733 399 899 (po-pá - 9-19h), e-mail: ecomobily@gmail.com POHOVOR : Spálená č.p. 88/13, Nové Město, 110 00 Praha 1 POŽADUJEME …
Plat 21800 - 35000
Detail nabídky práce >>

4.10.2023 23:13

Firma Radim Dušek
Poznámka Dušek Radim, tel.: 603238311, e-mail: ucto@c-mail.czznalost jazyků na bázi rodilého mluvčího : hebrejština, arabština, ukrajinština, angličtina
Plat 32500 -
Detail nabídky práce >>

24.4. 20:35

Operátor/ka call centra

Firma OPTIMIA sociální podnik s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Ústí nad Labem, okres:Ústí nad Labem
Poznámka Co vás čeká: " Práce ve společnosti, která je orientovaná nejen na cíle, ale i na zaměstnance a jejich potřeby " Budete pracovat na PC, …
Plat 32000 -
Detail nabídky práce >>

29.3.2022 00:03

Asistent/ka administrativy

Firma ALEMARI Commerce s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Praha, okres:Hlavní město Praha
Poznámka Znalost práce s PC: Word, Excel, Outlook Znalost jazyků: Čeština, Ruština, Angličtina
Plat 25836 - 31000
Detail nabídky práce >>

13.5. 23:50

Firma Evangelical Layman´s Church Czech, z. ú. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Nutná znalost anglického jazyka, základy korejského jazyka výhodou. Prvotní pohovor na adrese Na Poříčí 1071/17, Praha 110 00, 4.patro
Plat 30000 -
Detail nabídky práce >>

19.4. 22:51

Firma DREVOPROF s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : MYKOLA MOVCHAN, e-mail: profidrevo@seznam.cz
Detail nabídky práce >>

13.5. 18:22

Všeobecní administrativní pracovníci - kontakt: e-mailem.

Firma Global Transporte Czechia s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Hořovice, okres:Beroun
Poznámka Směnnost - 9:00 - 17:30. Požadované dovednosti: MS Office. Požadované jazykové znalosti: ruština C2. Kontakt: e-mailem.
Plat 28920 -
Detail nabídky práce >>

13.5. 18:22

Všeobecní administrativní pracovníci - konktakt: e-mailem.

Poznámka Nástupní plat dle zkušeností uchazeče, směnnost - 9:00 -17:30. Konktakt: e-mailem.