Základní + praktická škola, Jiná způsobilost - Volná místa

Volná pracovní místa pro Minimální vzdělání: Základní + praktická škola, Dovednost: Jiná způsobilost (13 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Pro minimální vzdělání Základní + praktická škola eviduje úřad práce 157577 volných pracovních míst v 35918 nabídkách práce firem, 16 nabídek práce je nových, 3941 nabídka je za týden. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 22400 do 24300Kč. Celkem 227447 historických nabídek je přístupných po přihlášení. Podívejte se také na nabídky práce pro Základní + praktická škola dle regionů.

Pro dovednost Jiná způsobilost eviduje úřad práce 137 volných pracovních míst v 70 nabídkách práce firem, 10 nabídek je za týden. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 31600 do 36400Kč. Celkem 205 historických nabídek je přístupných po přihlášení.

Volná místa úřadu práce (MPSV)

13 nabídek práce, zobrazuji stránku 1 z 2.3. Seřadit dle nejvyšší mzdy.

Další nabídky: 1   2

15.4. 20:34

Sanitář/ka do nepřetržitého provozu doléčovacího a rehabilitačního oddělení

Firma Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Pracoviště Pekařská 664/53, Staré Brno, 602 00 Brno 2
obec: Brno, okres:Brno-město
Poznámka Doléčovací a rehabilitační oddělení přijme do hlavního pracovního poměru zaměstnance na celý úvazek na pozici sanitář/ka nepřetržitý provoz Nástup: dle dohody Odborné požadavky: • sanitářský …
Plat 26400 -
ProfeseSanitáři
Detail nabídky práce >>

9.4. 23:26

Pomocná síla do hiporehabilitačního střediska

Firma Hiporehabilitace Jupiter, z.s.
Pracoviště
obec: Řevnice, okres:Praha-západ
Plat 18900 - 19000
ProfeseOstatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení
Detail nabídky práce >>

9.4. 21:19

Pomocný kuchař - kebabář

Firma K&H Food s.r.o.
Pracoviště
obec: Trutnov, okres:Trutnov
Plat 18900 -
ProfeseKuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři
Detail nabídky práce >>

8.4. 22:47

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Firma Domov seniorů Rudná, poskytovatel sociálních služeb
Pracoviště
obec: Rudná, okres:Praha-západ
Plat 29450 -
ProfesePracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče
Detail nabídky práce >>

8.4. 20:29

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) m/ž

Firma Hana Barta
Pracoviště
obec: Doksy, okres:Česká Lípa
Poznámka na prázdniny i pracovníky školních kuchyní
Plat 40000 - 50000
ProfeseKuchaři (kromě šéfkuchařů)
Detail nabídky práce >>

5.4. 23:00

Firma Domov seniorů Havířov, příspěvková organizace
Pracoviště
obec: Havířov, okres:Karviná
Poznámka Komplexní přímá obslužná péče o seniory v domově se zvláštním režimem spočívající v nácviku jednoduchých denních činností, pomoci při osobní hygieně a oblékání, podávání stravy, …
Plat 19090 - 27570
Detail nabídky práce >>

11.3. 22:54

Traktoristé

Firma AGROTECH, spol. s r. o.
Pracoviště
obec: Poličná, okres:Vsetín
Plat 160 - 180
ProfeseŘidiči a obsluha zemědělských strojů
Detail nabídky práce >>

11.3. 19:43

Pomocný kuchař/ka, kebabář

Firma Di Napoli s.r.o
Pracoviště
obec: Rokycany, okres:Rokycany
ProfesePomocní kuchaři
Detail nabídky práce >>

6.3. 23:08

Reklamní grafik

Firma Prelude-reklama s.r.o.
Pracoviště
obec: Praha, okres:území Hlavního města Prahy
Poznámka Nejčastější výrobou je příprava dat pro světelnou reklamu, 3D reklamu, krabicová písmena, pro zpracování na fréze pro materiál PVC, plexi, dibond a různé dřevěné desky.
Plat 25000 -
ProfeseNávrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační
Detail nabídky práce >>

24.1. 21:31

Závozník svozového vozidla

Firma Odpadové hospodářství svazku obcí Šternbersko s.r.o.
Pracoviště
obec: Dolany, okres:Olomouc
Poznámka Náplň práce: - naložení a vyložení odpadů, obsluha nádob na odpady, - pomocné práce při svozu odpadu
Plat 23000 - 26000
ProfesePracovníci odvozu a recyklace odpadů

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák