Zdravé osoby, Střední odborné bez maturity a bez vyučení - Volná místa

Volná pracovní místa pro Vhodnost: Zdravé osoby, Minimální vzdělání: Střední odborné bez maturity a bez vyučení (11973 nabídky práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV)

11973 nabídky práce, zobrazuji stránku 48 z 1198.3. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 ..   44   45   46   47 48   49

25.4. 21:16

Mistr truhlárny

Firma PILA NOVOTNÝ s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Jilemnice, okres:Semily
Poznámka Vedení týmu cca 6 osob v truhlářské dílně
Plat 44000 - 58000
ProfeseTruhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Detail nabídky práce >>

25.4. 21:10

Uklízeč/ka

Firma AKV bus a.s. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Karlovy Vary, okres:Karlovy Vary
Poznámka Kontakt: Blchová Zuzana, tel.: 725 497 199, e-mail: blchova@autobusy-kv.cz tel.: 7:00 - 15:30 h. Jedná se o úklid kanceláří. 2x týdně 5 hodin ÚT + …
Plat 6400 -
ProfeseUklízeči a pomocníci v administrativních objektech
Detail nabídky práce >>

25.4. 21:10

Kuchař/ka

Firma Bistrotéka LZ, s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka Kontakt: Zlámalíková Lucie, tel.: 777 283 948, e-mail: Lucie.zlamalikova@seznam.cz Pracovní doba v systému krátký/dlouhý týden
Plat 23000 -
ProfeseKuchaři (kromě šéfkuchařů)
Detail nabídky práce >>

25.4. 21:10

Prodavač/ka

Plat 21300 -
ProfeseProdavači smíšeného zboží
Detail nabídky práce >>

25.4. 21:07

Skladník-řidič

Firma DMHERMES TRADE s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Krnov, okres:Bruntál
Poznámka Náplň práce: příjem zboží, kontrola dodacích listů, provádění vstupní kontroly materiálu ukládání a skladování zboží vyskladnění a vychystání zboží expedice zboží vedení předepsané evidence a …
Plat 28000 - 32000
ProfeseSkladníci, obsluha manipulačních vozíků
Detail nabídky práce >>

25.4. 21:07

Číšník, servírka

Firma Eurodesign Wood s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Malá Morávka, okres:Bruntál
Plat 24000 -
ProfeseČíšníci a servírky
Detail nabídky práce >>

25.4. 21:00

Kuchař - kuchařka

Firma Penzion Poříčí s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Petříkovická 201, Poříčí, 541 03 Trutnov 3
obec: Trutnov, okres:Trutnov
Poznámka Schopnost samostatné práce, spolehlivost, krátký dlouhý týden, ubytování možné. Nástup možný ihned.
Plat 60000 -
Detail nabídky práce >>

25.4. 21:00

Automechanik - automechanička, autotronik

Firma Fischer TPD s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště Fischer TPD s.r.o. - Vrchlabí, Vápenická 1654, 543 01 Vrchlabí 1
obec: Vrchlabí, okres:Trutnov
Poznámka AUTOMECHANIK - AUTOMECHANIČKA, AUTOTRONIK Požadavky: - vyučení v oboru autotronik nebo opravář osobních automobilů - zručnost, samostatnost, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem Výhodou řidičský …
Plat 25000 - 35000
ProfeseMechanici a opraváři osobních automobilů
Detail nabídky práce >>

25.4. 20:56

Obsluha v restauraci - číšník/servírka

Firma Votre Santé s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Krompach, okres:Česká Lípa
Poznámka Nabízíme: zaměstnanecké stravování, po zkušební době možnost mzdového růstu, motivační odměny. První kontakt emailem nebo telefonicky.
Plat 25000 - 27000
Detail nabídky práce >>

25.4. 20:56

Obsluha v restauraci - vedoucí směny m/ž