Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb, nejvyšší mzda - Volná místa

Volná pracovní místa pro Profese: Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb, nejvyšší mzda (295 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro profesi Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb

295 nabídek práce, zobrazuji stránku 25 z 30.5. Zpět na úvodní stránku ↩.

Další nabídky:   1   2 ..   23   24 25   26   27 ..   28   29

9.1.2023 22:44

Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb

Firma Lída s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: Praha, okres:území Hlavního města Prahy
Poznámka Zozulynec Michal Ing., tel.: 777 611 991, e-mail: lidasro@seznam.cz
Plat 19800 -
Detail nabídky práce >>

9.3.2022 00:02

Firma Vladyslav Pavlov
Pracoviště
obec: Praha, okres:Hlavní město Praha
Poznámka Ř, P: B Znalost ukrajinský, český, madarský- výhodou uroven zaklady
Detail nabídky práce >>

26.4. 20:41

Zedník

Firma H.P.M. Servis s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště H.P.M. Servis s.r.o. 002, Tylova 300, Újezdské Předměstí, 418 01 Bílina 1
obec: Bílina, okres:Teplice
Poznámka Požadujeme: - dobrý zdravotní stav (práce na lešení, fyzicky náročná práce) - vyučení v oboru zedník - praxe v oboru min. 1 rok Náplň práce: …
Plat 19700 -
Detail nabídky práce >>

1.3. 19:10

Dělníci v oblasti výstavby budov

Firma JOKRSTAV - stavby a rekonstrukce s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Pracoviště
obec: , okres:
Poznámka Kontakt telefonicky nebo e-mailem viz výše.
Detail nabídky práce >>

19.1. 23:36

Zedník

Firma GBS 24 Service s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka MVP: Praha Kontakt: gbs24group@gmail.com Rekonstrukce budov, zdění, omítky, štuky, malby.
Detail nabídky práce >>

20.11.2023 22:53

Firma ERDELS družstvo (Obchodní rejstřík)
Poznámka Erdeli Hanna, tel.: 775285211 úterý 9-11hod.
Detail nabídky práce >>

16.10.2023 23:07

Zedník, fasádník, omítkář

Firma Petr Ellinger
Detail nabídky práce >>

27.9.2023 20:37

Zedník / zednice

Firma Jiří Jaška
Pracoviště
obec: Hradec Králové, okres:Hradec Králové
Poznámka Náplň práce: pokládání kamene, cihel a podobných stavebních bloků za účelem výstavby a opravy zdí, příček, krbů a jiných částí stavby, jako jsou komíny, topeniště, …
Detail nabídky práce >>

13.10.2022 22:01

Firma FORMIC CONSTRUCTION s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Poznámka 602317708
Detail nabídky práce >>

20.4.2022 23:51

Firma JIKOMSTAV s.r.o. (Obchodní rejstřík)