arwa.cz

ucházejte se za 60 sekund

Jméno, Telefon, E-mailová adresa.

Jeřábník – Možnost ubytování / Žďár nad Sázavou – Náborový příspěvek 5000,- Kč

Místo: Žďár nad Sázavou

Recruiter

Kristýna Foltynová

Dr. Davida Bechera 2037/23

36001 Karlovy Vary

Hledáte stabilitu a možnost široké škály karierního růstu v silné společnosti ?

Pak čtěte dál

Jako jeřábník budete důležitou součástí přední významné společnosti ve Žďáru nad Sázavou.

Náplň:

  • ovládání velkého mostového jeřábu z kabiny/případně licího jeřábu

Nabízíme :

  • práci na HPP
  • náborový příspěvek ve výši 5000,- Kč
  • startovací mzdu 18 000,- Kč
  • stravenky
  • možnost ubytování

Požadujeme :

  • pracovitost
  • jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
  • praxe výhodou
  • fyzická zdatnost

Vaše znalosti a dovednosti jako jeřábník :

  • platné oprávnění na jeřáb
  • samostatnost
  • ochota pracovat v třísměnném režimu
  • časová flexibilita

Pokud Vás nabídka zaujala, tak nás kontaktujte na tel.: 352 601 788/720 986 689

nebo nám pošlete svůj životopis na email: ostrava@arwa.cz

Těšíme se na Vás !

Pracovní žádost jako