arwa.cz

ucházejte se za 60 sekund

Jméno, Telefon, E-mailová adresa.

Hledáme šikovného Vazače – Možnost ubytování Žďár nad Sázavou – Náborový příspěvek 5000,- Kč

Místo: Žďár nad Sázavou

Recruiter

Kristýna Foltynová

Dr. Davida Bechera 2037/23

36001 Karlovy Vary

Jako vazač budete v budoucnu důležitou součástí významné společnosti ve Žďáru nad Sázavou.

Pracovní náplň:

  • vázaní a manipulace s břemeny

Požadavky:

  • praxe výhodou
  • vyučení
  • vazačský a jeřábnický průkaz výhodou
  • samostatnost
  • směnnost

Nabízíme:

  • práce na HPP
  • startovací mzda od 18 000 Kč v čistém
  • náborový příspěvek 5000
  • osobní ohodnocení podle výkonu práce
  • příplatky za práci v noci a o víkendu
  • 25 dnů dovolené
  • směnnost ranní/noční odpolední (nepřetržitý provoz)
  • možnost ubytování

V případě zájmu o uvedenou pozici pošlete svůj životopis na e-mail: ostrava@arwa.cz,

nebo volejte do naší pobočky na tel.:420 352 601 788

Budeme se těšit na případnou spolupráci !

Team ARWA

Pracovní žádost jako