Sales Engineer

Společnost

Blue Panther s.r.o.

Plat

40 000 ‍–‍ 80 000 Kč

Uloženou nabídku najdete v menu Uložené nabídky vpravo nahoře.

Poslat nabídku na e-mail

Kam vám můžeme nabídku Sales Engineer u Blue Panther s.r.o. poslat?

Zadejte správný formát e-mailu

Za účelem zaslání pracovní nabídky budou společnosti ze skupiny Alma Career zpracovávat Vámi zadaný e‑mail. Zobrazit méněZobrazit více | Podmínky služby

Potvrzením odeslání poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem zaslání pracovní nabídky na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků, (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Czechia s.r.o., Menclova 2538/2, 180 00 Praha 8, Česko, IČO: 264 41 381
Alma Career Slovakia s.r.o., Pribinova 19, 811 09 Bratislava, Slovensko, IČO: 35 800 861
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078

Další informace o zpracování údajů jsou dostupné na https://almacareer.com/gdpr.

Úvodní představení

Blue Panther s.r.o. je stabilní česká společnost s historií 32 let v oboru měření a energetiky. Jsme držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 17025 pro kalibrační laboratoř.

Pracovní nabídka

Hledáme Sales Engineera, který bude technickým odborníkem i obchodníkem.

O Nás:

Naše společnost se specializuje na dodávky sofistikovaných měřicích a testovacích přístrojů z oblasti elektroniky.

Naše činnost vyžaduje vysokou technickou odbornost, a věříme, že úspěch spočívá v propojení technických znalostí s prodejním umem.

Máte-li výrazné technické znalosti a komunikační dovednosti, pak hledáme právě Vás!

Náplň Práce:

Práce s klienty: Jak se stálými, tak novými klienty budete budovat vztahy a řešit jejich potřeby.

Komunikace s klienty: Osobní, elektronická a telefonní komunikace s našimi zákazníky.

Tvorba řešení na míru: Aktivní tvorbě řešení pro zákazníky.

Účast na událostech: Účast na našich seminářích a výstavách.

Učení se o technologii: Získáte možnost poznat nejnovější technologie našich partnerů jako jsou

Teledyne LeCroy, Fluke, a dalších vývojových a výzkumných společnostech.

Osobní Rozvoj:

V naší společnosti si vážíme technických znalostí a vášně pro špičkovou technologii.

Jsme přesvědčeni, že osobní rozvoj našich zaměstnanců je klíčovým faktorem pro úspěch naší firmy.

Odborné školení: Spolupracujeme s renomovanými výrobci, jako je Teledyne LeCroy, Fluke a další

Naši sales engineeři mají přístup k odborným školením a produktům těchto firem.

Mentorství: Důraz klademe na týmovou práci a vzájemnou spolupráci, což Vám umožní růst v oblasti technických dovedností.

Praktické zkušenosti: Práce s našimi zákazníky a výrobci Vám poskytne jedinečnou příležitost uplatnit Vaše technické znalosti v praxi.

Kariérní růst: Vaše kariéra bude řízena podle vašich cílů a ambicí, a budete mít podporu ve vytváření plánu rozvoje.

Náš tým sales engineerů nejen komunikuje s klienty, ale také se stále učí a rozvíjí.

Pokud máte vášeň pro techniku a touhu po osobním růstu, staňte se součástí našeho týmu a budujte svou kariéru s námi.

Co Nabízíme:

Stálá pracovní pozice: V inovativní společnosti s vysokým potenciálem růstu.

Špičková technologie: Možnost pracovat s technologií od renomovaných firem.

Různorodost: Práce na různorodých projektech a spolupráce s různými klienty.

Finanční ohodnocení: Motivující ohodnocení v závislosti na výkonu (fixní mzdu plus provize z uskutečněných obchodů) vyplácené měsíčně v pravidelném termínu.

Sebevývoj a růst: Možnost rozvíjet své dovednosti a postupovat v kariéře.

Dostanete portfolio aktivních zákazníků a segment přístrojů.

Nebudete začínat od nuly.

Průběžná produktová a dovednostní školení, podporu kolegů.

Mobilní telefon s neomezeným voláním a internetem.

Notebook

Neomezené provize z obratu.

Příspěvek na penzijní připojištění.

Možnost se seberealizovat, profesně i osobně se rozvíjet.

Přijďte se na nás podívat a poznat nás.

Vaše pracoviště bude Praze, Mezi vodami 29 Praha 4 - zákazníci z celé ČR

Benefity

Vzdělávací kurzy, školení

Stravenky/příspěvek na stravování

Možnost občasné práce z domova

Kafetérie

Mobilní telefon

Individuální rozvržení pracovní doby

Provize z prodeje

Firemní akce

13. plat

Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Účast na zahraničních konferencích

Profesní/osobní kouč

Notebook

Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Vlastní organizace náplně práce

Informace o pozici

Společnost

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)

Zařazeno

Elektrotechnika a energetika, Prodej a obchod, Technika a vývoj , Elektroinženýr, Key Account Manager, Obchodní referent, Obchodní zástupce, Hardware Developer, Vývojový inženýr

Typ pracovního poměru

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu

pracovní smlouva

Zadavatel

Zaměstnavatel

Alma Career

Kontaktní údaje

241 762 724

Pošleme Vám obdobné nabídky

Vytvořením upozornění na nabídky poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem usnadnění získání nových pracovních nabídek na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo (i) na přístup k osobním údajům; (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů; (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně; (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech; (v) na přenositelnost údajů; (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků; (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078