Pracovník v sociálních službách

Společnost

NADĚJE

Plat

28 500 ‍–‍ 31 500 Kč

Uloženou nabídku najdete v menu Uložené nabídky vpravo nahoře.

Poslat nabídku na e-mail

Kam vám můžeme nabídku Pracovník v sociálních službách u NADĚJE poslat?

Zadejte správný formát e-mailu

Za účelem zaslání pracovní nabídky budou společnosti ze skupiny Alma Career zpracovávat Vámi zadaný e‑mail. Zobrazit méněZobrazit více | Podmínky služby

Potvrzením odeslání poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem zaslání pracovní nabídky na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků, (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Czechia s.r.o., Menclova 2538/2, 180 00 Praha 8, Česko, IČO: 264 41 381
Alma Career Slovakia s.r.o., Pribinova 19, 811 09 Bratislava, Slovensko, IČO: 35 800 861
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078

Další informace o zpracování údajů jsou dostupné na https://almacareer.com/gdpr.

Pracovní nabídka

Pracovník v sociálních službách v chráněném bydlení ve Vizovicích pro nově vznikající službu; plný úvazek.

Baví vás pomáhat ostatním? Chcete dělat něco, co má skutečně smysl?

Máte chuť pracovat s lidmi, kteří vaši pomoc potřebují a zároveň i ocení?

Co vás čeká?

Nově sestavený tým spolupracovníků, kterým jde o kvalitní a smysluplnou práci pro druhé.

Měsíční hrubá mzda za celý úvazek 31 500 tis. Kč + odměny.

Hlavní pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení.

Práce v nepřetržitém provozu – 12 hod. služby denní/noční, s příplatky za noc a víkend.

6 týdnů dovolené.

Stravenkový paušál.

Podpora rozvoje a vzdělávání, pravidelné supervize.

Spolupráce v malém pracovním týmu s prostorem pro tvůrčí práci.

Informace k náplni práce

Pomáháme dospělým lidem s chováním náročným na péči ve spojení mentálním postižením a kombinací s autismem, nebo duševním onemocněním zvládat nároky každodenního života, udržujeme a rozvíjíme jejich dovednosti.

Chráněné bydlení je celoroční pobytovou sociální službou ve Vizovicích zajištěnou v bytě s jednolůžkovými pokoji – byt je součástí rodinného domu se zahradou v blízkosti centra města. Jedná se malou komunitní sociální službu pro 4 klienty.

Co budete potřebovat za zkušenosti, dovednosti a vlastnosti?

Chuť učit se novým věcem, optimistický postoj k životu, smysl pro zodpovědnost.

Schopnost otevřeně komunikovat, úzce spolupracovat v týmu a hledat společně řešení.

Soulad s posláním NADĚJE, morální kredit a orientace na hodnoty, být schopni nadhledu a zvládnout zátěžovou situaci s klienty.

Respektující přístup k lidem s postižením s orientací na přiměřenou podporu a integraci.

Min. SŠ vzdělání (150ti hod. rekvalifikaci lze doplnit do nejpozději 1,5 roku po nástupu).

Zkušenost práce s lidmi se zdravotním hendikepem není podmínkou, ale výhodou.

Aktivní řidič sk. B, uživatelskou dovednost na PC;

Trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost, očkování proti hepat. B.

Nástup od začátku srpna 2024.

Přihláška do výběrového řízení se zasílá na e-mail uvedený na webových stránkách Naděje Vsetín,

nejpozději do 30. 4. 2024 a musí obsahovat:

1) Strukturovaný životopis prokazující naplnění kvalifikačních požadavků.

2) Písemné zpracování úvahy v rozsahu 1 strana A4 na téma: Co můžu předat týmu a službě (klientům), co očekávám od týmu (co je pro mne důležité).

Dokumenty v elektronické podobě prosíme uložit takto: příjmení CV, příjmení ÚVAHA. Do předmětu mailu zadat: „výběrové řízení PSS CHB Vizovice“.

Vybraní zájemci budou pozváni k pohovoru.

Těšíme se na Vás !

NADĚJE (kontakt Bc. Jitka Němcová 775 889 667)

Benefity

Vzdělávací kurzy, školení

Dovolená více než 5 týdnů

Stravenky/příspěvek na stravování

Bonusy/prémie

Informace o pozici

Společnost

NADĚJE

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zařazeno

Zdravotnictví a sociální péče , Ošetřovatel

Typ pracovního poměru

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Typ smluvního vztahu

pracovní smlouva

Zadavatel

Nezisková organizace

Info

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Alma Career

Kontaktní údaje

Pošleme Vám obdobné nabídky

Vytvořením upozornění na nabídky poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem usnadnění získání nových pracovních nabídek na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo (i) na přístup k osobním údajům; (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů; (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně; (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech; (v) na přenositelnost údajů; (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků; (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078