Člen/ka tandemu vedení základní ScioŠkoly Brno Trnitá

Společnost

ScioŠkoly

Plat

66 000 ‍–‍ 75 000 Kč

Do 2 týdnů dostanete odpověď

O této společnosti díky našim systémům víme, že od ní nejméně 80 % kandidátů dostane odpověď velmi rychle, tj. do 2 týdnů.

Uloženou nabídku najdete v menu Uložené nabídky vpravo nahoře.

Poslat nabídku na e-mail

Kam vám můžeme nabídku Člen/ka tandemu vedení základní ScioŠkoly Brno Trnitá u ScioŠkoly poslat?

Zadejte správný formát e-mailu

Za účelem zaslání pracovní nabídky budou společnosti ze skupiny Alma Career zpracovávat Vámi zadaný e‑mail. Zobrazit méněZobrazit více | Podmínky služby

Potvrzením odeslání poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem zaslání pracovní nabídky na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků, (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Czechia s.r.o., Menclova 2538/2, 180 00 Praha 8, Česko, IČO: 264 41 381
Alma Career Slovakia s.r.o., Pribinova 19, 811 09 Bratislava, Slovensko, IČO: 35 800 861
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078

Další informace o zpracování údajů jsou dostupné na https://almacareer.com/gdpr.

Pracovní nabídka

Hledáte novou životní výzvu? Máte rádi děti? Je vám blízká oblast vzdělávání? Baví vás tvořit něco nového? Vítáte svobodu? Pracujete rádi s lidmi a máte dobré organizační schopnosti? Jste přirozený leader? Chcete přinést své nápady, podílet se na řízení školy, do které byste i vy rádi chodili? Pak je to práce pro Vás.

Jsme síť škol po celé ČR. Provozujeme 16 základních škol a 3 střední školy. Více na www.scioskoly.cz. Pro základní ScioŠkolu v Brně Trnité doplňujeme tandem vedení.

Koho hledáme?

Pro Scioškolu v Trnité hledáme člověka, který se zaměří na pedagogickou část, má v této oblasti zkušenosti a je otevřený novým trendům. Ideálním kandidátem je aktivní člověk, který v tandemu spolupovede školu k jejímu dalšímu rozvoji a bude z ní i nadále vytvářet místo, kde pečujeme o dobré vztahy, rozvoj kompetencí dětí i dospělých. Člověk, který se nebojí výzev a nových nevyšlapaných cest, je přirozený leader a umí přijmout odpovědnost.

Pedagogická kvalifikace ani praxe ve školství nejsou podmínkou. Důležitá je pro nás zkušenost s prací s dětmi a/nebo zkušenost s vedením týmu či většího projektu. Nezbytný je respektující přístup a komunikace.

Co budete dělat?

V prvních týdnech se budete hlavně učit. Strávíte čas ve škole v Trnité a navštívíte i další z našich škol. Vysvětlíme vám naši koncepci, seznámíte se svou kolegyní ve vedení a skvělým týmem průvodců.

Vedení ScioŠkoly typicky tráví čas řešením mnoha drobných provozních záležitostí, ale musí si najít čas i na koncepční a dlouhodobé záležitosti. Tým průvodců je základ školy. Budete jim naslouchat, pomáhat jim řešit pracovní problémy a podporovat otevřenou a respektující firemní kulturu.

Určitě budete také pracovat s dětmi i vysvětlovat rodičům, co a proč se ve škole děje. V neposlední řadě se budete starat o organizačně administrativní chod školy. Musíme mít v pořádku papíry i technickou stránku věci – výkazy je třeba odeslat, děti musí mít na čem sedět a světla musí svítit.

Na to celé budete dva - Scioškoly vede vždy tandem. Jak se o jednotlivé úkoly a oblasti podělí, záleží na tom, co je baví a v čem jsou dobří. Pro Scioškolu v Trnité hledáme člověka, který se zaměří na pedagogickou část, má v této oblasti zkušenosti a je otevřený novým trendům. Samozřejmě vás v tom celém podrží tým Podpory ScioŠkol, kde jsou k dispozici odborníci na finance, právo, marketing, HR a podobně. A v neposlední řadě je tu Rada ScioŠkol, která řídí celou skupinu ScioŠkol a bude vám nápomocná ve všem, co budete potřebovat.

Co nabízíme?

Co je třeba udělat?

Pošlete nám:

Životopis (jedna strana v PDF), uveď jen věci relevantní k této pozici. Zejména zkušenosti s vedením lidí a prací s dětmi.
Krátký motivační dopis, proč jste se rozhodl/a k nám přihlásit a co od nové role očekáváte

Už se těšíme na vaši odpověď, kterou nám, prosím, zašlete do 16.5.2024

Co vás čeká potom?

Chcete se dozvědět více o ScioŠkolách?

Benefity

Dovolená více než 5 týdnů

Vzdělávací kurzy, školení

Individuální rozvržení pracovní doby

Rozjezd zcela nového projektu

Stravenky/příspěvek na stravování

Bonusy/prémie

Možnost občasné práce z domova

Příspěvek na vzdělání

Profesní/osobní kouč

Vlastní organizace náplně práce

Informace o pozici

Společnost

ScioŠkoly

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Zařazeno

Vrcholový management, Vzdělávání a školství , Country Director/Manager, Generální ředitel, HR ředitel/manažer, Ředitel, Učitel střední školy, Učitel základní školy

Typ pracovního poměru

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)

Zadavatel

Zaměstnavatel

Alma Career

Kontaktní údaje

Pošleme Vám obdobné nabídky

Vytvořením upozornění na nabídky poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem usnadnění získání nových pracovních nabídek na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo (i) na přístup k osobním údajům; (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů; (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně; (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech; (v) na přenositelnost údajů; (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků; (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078