Vedoucí sociální služby NZDM

Společnost

Statek Vlčkovice, o.p.s.

Plat

34 000 ‍–‍ 35 360 Kč

Uloženou nabídku najdete v menu Uložené nabídky vpravo nahoře.

Poslat nabídku na e-mail

Kam vám můžeme nabídku Vedoucí sociální služby NZDM u Statek Vlčkovice, o.p.s. poslat?

Zadejte správný formát e-mailu

Za účelem zaslání pracovní nabídky budou společnosti ze skupiny Alma Career zpracovávat Vámi zadaný e‑mail. Zobrazit méněZobrazit více | Podmínky služby

Potvrzením odeslání poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem zaslání pracovní nabídky na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků, (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Czechia s.r.o., Menclova 2538/2, 180 00 Praha 8, Česko, IČO: 264 41 381
Alma Career Slovakia s.r.o., Pribinova 19, 811 09 Bratislava, Slovensko, IČO: 35 800 861
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078

Další informace o zpracování údajů jsou dostupné na https://almacareer.com/gdpr.

Úvodní představení

Vlčkovice 1, 257 03 Neustupov
IČ: 28453051
www.statekvlckovice.cz
ops@statekvlckovice.cz

Pracovní nabídka

Co vás čeká

Vedení malého týmu pracovníků v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež a současná přímá práce s cílovou skupinou dětí a mladistvých ve věku 6 – 26 let, kteří náš nízkoprahový klub navštěvují. Hlavní náplní práce je realizace volnočasových aktivit a sociální práce v nízkoprahovém klubu Sibiř ve středočeských Voticích. Cílem práce je podporovat a vést děti a mládež ke zdravému, smysluplnému a bezpečnému trávení volného času. Vaše práce povede i ke zvládání školy, zaměstnání, vztahů a celkové samostatnosti cílové skupiny. Také budete při práci děti seznamovat s jejich právy i povinnostmi.

Hlavní náplň práce:

• Vedení malého týmu pracovníků v přímé práci NZDM a jeho terénní formě, která bude v blízké budoucnosti vznikat (s předpokladem velikosti úvazku 0,2 HPP)
• Metodická podpora pro pracovníky v přímé práci a zaškolování
• Kontrola vykazování poskytované služby
• Přímý kontakt s uživateli nízkoprahového zařízení v ambulantní formě (předpoklad úvazku 0,6-0,8 HPP)
• Příprava preventivních a volnočasových aktivit pro uživatele služby (návštěvníky klubu)
• Pomoc při uplatňování práv uživatelů služby a při obstarávání jejich osobních záležitostí
• Komunikace s cílovou skupinou a návaznými institucemi – vytipování dětí do služby, navazování spolupráce s odborníky věnujícími se dětem, mládeži a rodině
• Mapování životní situace dětí, podmínek, v nichž žijí a dostupných zdrojů, které je možné využít při řešení jejich problémů
• Společně s uživateli individuální plánování pomoci a podpory a její realizace
• Uzavírání dohod o spolupráci, vedení řádné dokumentace

Nabízíme HPP úvazek 0,8 -1,0. Jedná se o zástup za mateřskou dovolenou. Pracovní doba je 10- 18h. Nástup možný ihned.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• VOŠ, či vysokoškolské vzdělání v sociální práci (titul DiS., Bc. Mgr.)
• Znalost standardů kvality sociálních služeb
• Dobré komunikační schopnosti
• Praxe s řízením lidí vítána
• Týmovost a citlivost
• Ochotu podílet se na rozvoji a tvorbě sociálních služeb organizace
• Zdravé sebevědomí a odolnost, schopnost přijmout odpovědnost
• Trestní bezúhonnost
• Obsluha PC na uživatelské úrovni

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou bude praxe v sociálních službách, zejména NZDM. Taktéž je vítána zkušenost s řízením malého týmu. Vzhledem k práci v odpoledních hodinách a s ohledem na spoje je výhodou vlastní automobil.

Co vám můžeme nabídnout

• Rozvojové zaměstnání v dynamické malé organizaci
• Příjemný kolektiv a dobré zázemí
• Přátelské a podpůrné vedení
• Profesionální a inovativní přístup k poskytovaným sociálním službám
• Práci pod supervizí a metodickým vedením a možnost dalšího vzdělávání
• Prostor pro vlastní kreativitu
• Mzdu odpovídající tabulkovému platu + odměnový systém
• Vlastní PC, sick days, náhrada mzdy v případě individuálního vzdělávání, home office

Pokud Vás nabídka oslovila, zašlete nám životopis a motivační dopis.

Benefity

Mobilní telefon

Vzdělávací kurzy, školení

Bonusy/prémie

Dovolená 5 týdnů

Zdravotní volno/sickdays

Možnost občasné práce z domova

Vyhrazený čas na inovace

Notebook

Informace o pozici

Společnost

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (Výborná)

Zařazeno

Zdravotnictví a sociální péče , Sociální pracovník

Typ pracovního poměru

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Typ smluvního vztahu

pracovní smlouva

Zadavatel

Nezisková organizace

Info

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Alma Career

Kontaktní údaje

604 915 427

Pošleme Vám obdobné nabídky

Vytvořením upozornění na nabídky poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem usnadnění získání nových pracovních nabídek na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo (i) na přístup k osobním údajům; (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů; (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně; (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech; (v) na přenositelnost údajů; (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků; (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078