Auditor - Customer Care - hotelnictví

Společnost

Adamantem HR s.r.o.

Plat

70 000 ‍–‍ 80 000 Kč

Uloženou nabídku najdete v menu Uložené nabídky vpravo nahoře.

Poslat nabídku na e-mail

Kam vám můžeme nabídku Auditor - Customer Care - hotelnictví u Adamantem HR s.r.o. poslat?

Zadejte správný formát e-mailu

Za účelem zaslání pracovní nabídky budou společnosti ze skupiny Alma Career zpracovávat Vámi zadaný e‑mail. Zobrazit méněZobrazit více | Podmínky služby

Potvrzením odeslání poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem zaslání pracovní nabídky na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků, (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Czechia s.r.o., Menclova 2538/2, 180 00 Praha 8, Česko, IČO: 264 41 381
Alma Career Slovakia s.r.o., Pribinova 19, 811 09 Bratislava, Slovensko, IČO: 35 800 861
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078

Další informace o zpracování údajů jsou dostupné na https://almacareer.com/gdpr.

Pracovní nabídka

Náš klient, významný hotelový řetězec, hledá kolegu-yni, který-á bude zodpovědný za zlepšování procesů a kvality služeb v rámci všech hotelů.

Náplň práce:

- Sjednocování procesů ve spolupráci s externími konzultanty a interním provozním týmem

- Zajišťování dokumentace stávajících procesů a systémových nastavení napříč portfoliem hotelů, zodpovědnost za její aktualizaci (procesní mapy, intranet, znalostní báze…),
- Proaktivní hledání inovativních řešení pro zefektivnění procesů a jejich digitalizaci, sběr podnětů pro změny z ostatních oddělení, podporování vlastníků jednotlivých produktových skupin v rozvoji jejich produktů.
- Zajišťování implementací procesních změn, spolupráce s oddělením HR při přípravě a realizace školení pro provozní týmy hotelů
- Kontrola dodržování standardů a kvality služeb napříč hotelovým řetězem, včetně provádění pravidelných a namátkových kontrol
- Monitorování konkurence, trhu

Požadavky:

- Zkušenost napříč hotelovým provozem

- Min. SŠ ideálně v oboru hotelnictví

- Projektový management výhodou

- MS Office

- Proaktivita, flexibilita, profesionalita

- ř.p. sk.B a aktivní řidič

- umět působit nepopulárně

- výborná úroveň českého jazyka

Nabízíme:

- fix + osobní ohodnocení (20%)

- bohaté benefity: výhodné ubytování v hotelech, placené sick days, penzijní připojištění, výběr z cafeterie, stravování zdarma, oslava narozenin a mnoho dalších.

Lokalita: Praha, cestování po ČR

Benefity

Závodní stravování

Mobilní telefon

Vzdělávací kurzy, školení

Bonusy/prémie

Zdravotní volno/sickdays

Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Notebook

Občerstvení na pracovišti

Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Vlastní organizace náplně práce

Kafetérie

Sleva na firemní výrobky/služby

Informace o pozici

Společnost

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)

Zařazeno

Cestovní ruch a ubytování, Gastronomie a pohostinství, Personalistika a HR , Ředitel/manažer hotelu, F&B Manager, Vedoucí/manažer restaurace, Vedoucí provozu, HR Business Partner, Trenér/školitel

Typ pracovního poměru

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Zadavatel

Zaměstnavatel

Alma Career

Kontaktní údaje

+420 604 244 749

Pošleme Vám obdobné nabídky

Vytvořením upozornění na nabídky poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem usnadnění získání nových pracovních nabídek na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo (i) na přístup k osobním údajům; (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů; (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně; (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech; (v) na přenositelnost údajů; (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků; (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078