Sociální pracovník/-ce + metodik/-čka Centra denních služeb

Společnost

Společnost DUHA, z.ú.

Do 2 týdnů dostanete odpověď

O této společnosti díky našim systémům víme, že od ní nejméně 80 % kandidátů dostane odpověď velmi rychle, tj. do 2 týdnů.

Uloženou nabídku najdete v menu Uložené nabídky vpravo nahoře.

Poslat nabídku na e-mail

Kam vám můžeme nabídku Sociální pracovník/-ce + metodik/-čka Centra denních služeb u Společnost DUHA, z.ú. poslat?

Zadejte správný formát e-mailu

Za účelem zaslání pracovní nabídky budou společnosti ze skupiny Alma Career zpracovávat Vámi zadaný e‑mail. Zobrazit méněZobrazit více | Podmínky služby

Potvrzením odeslání poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem zaslání pracovní nabídky na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků, (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Czechia s.r.o., Menclova 2538/2, 180 00 Praha 8, Česko, IČO: 264 41 381
Alma Career Slovakia s.r.o., Pribinova 19, 811 09 Bratislava, Slovensko, IČO: 35 800 861
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078

Další informace o zpracování údajů jsou dostupné na https://almacareer.com/gdpr.

Úvodní představení

Společnost DUHA, z. ú.
sociální služby pro dospělé osoby s mentálním znevýhodněním

Pracovní nabídka

Do našeho týmu Centra denních služeb Společnosti DUHA hledáme kolegu/kolegyni: na celý úvazek na pozici Sociální pracovník/pracovnice + Metodik/čka.

Koho hledáme?

Zodpovědného člověka, který chce podporovat dospělé lidi s mentálním znevýhodněním v jejich cestě životem. Samostatného, praktického, empatického člověka. Týmového hráče. Komunikativního, aktivního a flexibilního člověka, který se nebude bát přijímat změny. Psychicky odolného a vyrovnaného člověka. Člověka, který je trestně bezúhonný. Pozice je vhodná pro absolventy.

Pracovní náplň ve zkratce:

- Agenda týkající se sociální práce: základní sociální poradenství, jednání se zájemci o službu, vedení příslušné dokumentace, komunikace s úřady, podpora klientů a komunikace s jejich rodinami, blízkými osobami či opatrovníky, případová práce s klienty a spolupráce s návaznými službami, hlášení na registr a další

- Metodická práce: tvorba, aktualizace, revize a zavádění metodických postupů v souladu se SQSS, zaškolování asistentů a jejich podpora v oblasti individuálního plánování, podílení se na hodnocení a rozvoji služby a další

- Práce v týmu

- Účast na pravidelných poradách týmů

- Asistence u klientů

- Přináší podněty na zlepšování kvality služby

Kvalifikační požadavky: VOŠ, VŠ dle § 110 Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.

Nabízíme:

- Celý pracovní úvazek

- Zajímavou a různorodou práci v týmu

- 6 týdnů dovolené, Stravenky

- Odborný růst, vzdělávání

- Služební PC a telefon

- Mimořádné odměny dle možností organizace

Datum nástupu: červen 2023 nebo dle dohody

Podmínky k zařazení do výběrového řízení:

- Zaslání motivačního dopisu, proč jste si vybrali pozici sociálního pracovníka/metodika u lidí s mentálním znevýhodněním.

- Odpovídající strukturovaný životopis.

- Vybrané kandidáty zkontaktujeme a pozveme na osobní pohovor.

Společnost DUHA, z.ú. si vyhrazuje právo prodloužit či zrušit výběrové řízení, nevybere-li z přijatých žádostí vhodného kandidáta. Váš životopis zašlete nejpozději do 31. 5. 2024. Vybrané kandidáty zveme na přijímací pohovor průběžně, až do obsazení této pozice.

Kontaktní osoba: Mgr. Petra Koláčková, manažerka kvality Spolčenosti DUHA, z.ú.

Informace o pozici

Společnost

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (Základní)

Zařazeno

Zdravotnictví a sociální péče , Sociální pracovník

Typ pracovního poměru

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Typ smluvního vztahu

pracovní smlouva

Zadavatel

Nezisková organizace

Info

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Alma Career

Kontaktní údaje

602 610 693

Pošleme Vám obdobné nabídky

Vytvořením upozornění na nabídky poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem usnadnění získání nových pracovních nabídek na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo (i) na přístup k osobním údajům; (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů; (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně; (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech; (v) na přenositelnost údajů; (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků; (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078