Produktový specialista s jazyky (DE, PL) - ZDRAVÁ & SPORTOVNÍ VÝŽIVA (m/ž/j)

Společnost

RoseMed Holding s.r.o.

Do 2 týdnů dostanete odpověď

O této společnosti díky našim systémům víme, že od ní nejméně 80 % kandidátů dostane odpověď velmi rychle, tj. do 2 týdnů.

Poslat nabídku na e-mail

Kam vám můžeme nabídku Produktový specialista s jazyky (DE, PL) - ZDRAVÁ & SPORTOVNÍ VÝŽIVA (m/ž/j) u RoseMed Holding s.r.o. poslat?

Zadejte správný formát e-mailu

Za účelem zaslání pracovní nabídky budou společnosti ze skupiny Alma Career zpracovávat Vámi zadaný e‑mail. Zobrazit méněZobrazit více | Podmínky služby

Potvrzením odeslání poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem zaslání pracovní nabídky na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků, (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Czechia s.r.o., Menclova 2538/2, 180 00 Praha 8, Česko, IČO: 264 41 381
Alma Career Slovakia s.r.o., Pribinova 19, 811 09 Bratislava, Slovensko, IČO: 35 800 861
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078

Další informace o zpracování údajů jsou dostupné na https://almacareer.com/gdpr.

Pracovní nabídka

Expandujeme do zahraničí a hledáme nové kolegy s němčinoupolštinou na úrovni rodilých mluvčích. Pokud rád(-a) komunikuješ s lidmi a zajímá Tě zdravá výživa a doplňky stravy, pak HLEDÁME PRÁVĚ TEBE.

Jsme stabilní rostoucí společnost zabývající se výrobou potravinových doplňků a sportovní výživy. Využíváme moderní technologie a dbáme na udržitelný rozvoj. Do našeho týmu hledáme šikovného kolegu nebo kolegyni na pozici Produktový specialista.

 Náplň práce:

- komunikace se zákazníky, vnímání jejich potřeb a návrh optimálního řešení

- podílení se na vývoji nových produktů v oblasti doplňků stravy

- komunikace a spolupráce s kolegy ve výrobě

- invence nových produktů a nových technologických postupů

- vyhledávání nových obchodních příležitostí

- sledování aktuálních trendů moderní zdravé výživy

 Očekáváme:
- prokazatelný zájem o zdravou výživu, doplňky stravy a zdravý životní styl

- orientaci v surovinách

- komunikaci v polském jazyce (rodilý mluvčí) nebo německém jazyce (rodilý mluvčí), základní komunikaci v anglickém nebo českém jazyce

- zodpovědnost, samostatnost, nápaditost, hravost, důslednost a pečlivost

- praxi 2 roky (v potravinářském oboru výhodou)

- SŠ/VŠ vzdělání potravinářského či chemického směru nebo vzdělání v oblasti výživy výhodou

 Nabízíme:
- zaučení pod vedením zkušených kolegů

- po úspěšném zakončení zkušební doby výkonový měsíčně vyplácený bonus

- zázemí stabilní společnosti

- zajímavou a různorodou práci

- osobní a pracovní rozvoj

- notebook, telefon

- příspěvek na stravování

- 50% slevu na většinu našich produktů

- práci v mladé firmě s motivující atmosférou a skvělými kolegy. Naše společnost má na Atmoskopu nadprůměrné hodnocení! Přesvědčte se zde:

Místo výkonu práce: Trojanova 335, Slaný.

Neváhejte se zasláním životopisu a přijďte se s námi osobně seznámit u pohovoru :-)!

Nástup je možný ihned a nebo dle dohody.

Benefity

Mobilní telefon

Stravenky/příspěvek na stravování

Bonusy/prémie

Možnost občasné práce z domova

Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Notebook

Občerstvení na pracovišti

Sleva na firemní výrobky/služby

Informace o pozici

Společnost

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá), Polština (Výborná)

Zařazeno

Prodej a obchod, Potravinářství, Zákaznický servis , Obchodní referent, Obchodní zástupce, Project Manager, Regionalní obchodní manažer

Typ pracovního poměru

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)

Zadavatel

Zaměstnavatel

Info

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Alma Career

Kontaktní údaje

Pošleme Vám obdobné nabídky

Vytvořením upozornění na nabídky poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem usnadnění získání nových pracovních nabídek na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo (i) na přístup k osobním údajům; (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů; (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně; (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech; (v) na přenositelnost údajů; (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků; (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078