SENIOR SALES MANAŽER

Společnost

RENTEL FACILITY MANAGEMENT s.r.o.

Do 2 týdnů dostanete odpověď

O této společnosti díky našim systémům víme, že od ní nejméně 80 % kandidátů dostane odpověď velmi rychle, tj. do 2 týdnů.

Poslat nabídku na e-mail

Kam vám můžeme nabídku SENIOR SALES MANAŽER u RENTEL FACILITY MANAGEMENT s.r.o. poslat?

Zadejte správný formát e-mailu

Za účelem zaslání pracovní nabídky budou společnosti ze skupiny Alma Career zpracovávat Vámi zadaný e‑mail. Zobrazit méněZobrazit více | Podmínky služby

Potvrzením odeslání poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem zaslání pracovní nabídky na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků, (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Czechia s.r.o., Menclova 2538/2, 180 00 Praha 8, Česko, IČO: 264 41 381
Alma Career Slovakia s.r.o., Pribinova 19, 811 09 Bratislava, Slovensko, IČO: 35 800 861
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078

Další informace o zpracování údajů jsou dostupné na https://almacareer.com/gdpr.

Pracovní nabídka

Na poli facility managementu se pohybujeme již přes 15 let a ve správě máme více než 200 nemovitostí. Nabízíme skvělou příležitost pro zkušeného SENIOR SALES MANAŽERA, který má skvělé organizační a komunikační dovednosti a chtěl by je uplatnit v naší facility společnosti.

Hledáme na naši centrálu v Říčanech jedince se schopností dosahovat vysokých obchodních cílů. Rádi bychom přivítali někoho, kdo převezme vedení našeho obchodního týmu a bude mít klíčovou roli při nastavení obchodní strategie ve firmě.

Pokud se zajímáte o obchodní činnost, jste komunikativní a dokážete úspěšně vést pracovní tým, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis.

Pracovní náplň:

- vedení obchodních jednání s odběrateli a uzavírání kontraktů

- péče o klíčové zákazníky

- komunikace dovnitř firmy a administrativa s tím spojená

- implementace obchodní strategie ve firmě

- motivace a vedení obchodního týmu

- řízení a koordinace obchodních aktivit

- tendr výhodných dodavatelů

- příprava a správa rozpočtu včetně správy CAPEX

- cenotvorba, pasportizace objektů

Požadované dovednosti:

- praxe na pozici obchodníka (front-office)

- znalosti v oblasti facility managementu

- zkušenost s vedením týmu podřízených

- znalost obchodních strategií a schopnost je efektivně implementovat

- sociální a komunikační dovednosti na vysoké úrovni

- silné analytické schopnosti

- řidičský průkaz sk. B

- časová flexibilita

Co nabízíme:

- motivující platové ohodnocení a bonusový systém

- notebook a mobilní telefon

- možnost profesního rozvoje

- příjemné pracovní prostředí a skvělý tým kolegů

- občerstvení na pracovišti

- firemní akce a teambuildingy

Inzerce je určena pro ženy i muže. Je-li v inzerátu někde uveden konkrétní rod, jedná se čistě o stylistickou volbu inzerenta, která nevyjadřuje žádnou genderovou podmínku, ani diskriminační postoj inzerenta vůči uchazečkám či uchazečům o volnou pozici.

Benefity

Mobilní telefon

Vzdělávací kurzy, školení

Individuální rozvržení pracovní doby

Zdravotní volno/sickdays

Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Notebook

Občerstvení na pracovišti

Informace o pozici

Společnost

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (Výborná)

Zařazeno

Prodej a obchod, Služby, Stavebnictví a reality , Obchodní ředitel/manažer, Regionalní obchodní manažer

Typ pracovního poměru

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Typ smluvního vztahu

pracovní smlouva

Zadavatel

Zaměstnavatel

Alma Career

Kontaktní údaje

Pošleme Vám obdobné nabídky

Vytvořením upozornění na nabídky poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem usnadnění získání nových pracovních nabídek na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo (i) na přístup k osobním údajům; (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů; (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně; (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech; (v) na přenositelnost údajů; (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků; (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078