Servisní technik elektrozařízení

Společnost

CRI ameba.eu, s.r.o.

Plat

35 000 ‍–‍ 45 000 Kč

Do 2 týdnů dostanete odpověď

O této společnosti díky našim systémům víme, že od ní nejméně 80 % kandidátů dostane odpověď velmi rychle, tj. do 2 týdnů.

Poslat nabídku na e-mail

Kam vám můžeme nabídku Servisní technik elektrozařízení u CRI ameba.eu, s.r.o. poslat?

Zadejte správný formát e-mailu

Za účelem zaslání pracovní nabídky budou společnosti ze skupiny Alma Career zpracovávat Vámi zadaný e‑mail. Zobrazit méněZobrazit více | Podmínky služby

Potvrzením odeslání poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem zaslání pracovní nabídky na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků, (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Czechia s.r.o., Menclova 2538/2, 180 00 Praha 8, Česko, IČO: 264 41 381
Alma Career Slovakia s.r.o., Pribinova 19, 811 09 Bratislava, Slovensko, IČO: 35 800 861
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078

Další informace o zpracování údajů jsou dostupné na https://almacareer.com/gdpr.

Úvodní představení

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Pracovní nabídka

Společnost Bártek rozhlasy, s.r.o. se řadu let zabývá kompletními systémy ozvučení měst, obcí, škol, hal a jiných prostor statickými, ale i přenosnými ozvučovacími systémy. Ozvučení realizujeme jak přes klasické kabelového vedení (100V systém), tak i pomocí bezdrátového přenosu zvuku (bezdrátový rozhlas SARAH).

Naše firma dále nabízí širokou škálu radarů pro měření rychlosti, systémy jednotného času a zvonění, světelné a informační tabule, nově i kamerové systémy a osvětlení obcí.

Nyní hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

Bártek rozhlasy, s.r.o., Podlesí 12, 757 01 Valašské Meziříčí

Popis pracovní pozice:
• Servis elektrozařízení především bezdrátových obecních rozhlasů v rámci celé České republiky.
• Každý pátek náběr materiálu a plánování trasy servisů na provozovně ve Valašském Meziříčí.
• Pondělí až čtvrtek provádění servisních zásahů po celé České republice.

Nabízíme:
• Stabilní zázemí České rodinné firmy,
• služební auto (po domluvě možnost využívat pro soukromé účely),
• špičkové vybavení (nářadí, pracovní oblečení, telefon, notebook),
• při pracovních cestách spaní v pěkných hotelech/penzionech – žádné ubytovny,
• 13. plat, stravenky / cestovní náhrady,
• příplatek za tzv. „odlučné“ až 2 000 Kč / měsíc,
• 25 dní dovolené, příspěvek na dovolenou,
• firemní akce,
• nástup možný ihned,
• zaškolení samozřejmost,
• mzda 35 000 Kč – 45 000 Kč,
• individuální příplatky, které závisí na kvalitě a množství odvedené práce.

Požadujeme:
• Vyučení v elektro oboru,
• vyhláška 50 minimálně § 6,
• řidičský průkaz sk. B,
• samostatnost,
• pečlivost,
• zodpovědnost,
• časová flexibilita.

Informace o pozici

Společnost

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zařazeno

Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj

Typ pracovního poměru

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

pracovní smlouva

Zadavatel

Personální agentura

Info

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Alma Career

Kontaktní údaje

+420 777 640 840

Pošleme Vám obdobné nabídky

Vytvořením upozornění na nabídky poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem usnadnění získání nových pracovních nabídek na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo (i) na přístup k osobním údajům; (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů; (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně; (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech; (v) na přenositelnost údajů; (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků; (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078