Office manager

Společnost

4Trans Holding s.r.o.

Do 2 týdnů dostanete odpověď

O této společnosti díky našim systémům víme, že od ní nejméně 80 % kandidátů dostane odpověď velmi rychle, tj. do 2 týdnů.

Poslat nabídku na e-mail

Kam vám můžeme nabídku Office manager u 4Trans Holding s.r.o poslat?

Zadejte správný formát e-mailu

Za účelem zaslání pracovní nabídky budou společnosti ze skupiny Alma Career zpracovávat Vámi zadaný e‑mail. Zobrazit méněZobrazit více | Podmínky služby

Potvrzením odeslání poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem zaslání pracovní nabídky na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků, (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Czechia s.r.o., Menclova 2538/2, 180 00 Praha 8, Česko, IČO: 264 41 381
Alma Career Slovakia s.r.o., Pribinova 19, 811 09 Bratislava, Slovensko, IČO: 35 800 861
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078

Další informace o zpracování údajů jsou dostupné na https://almacareer.com/gdpr.

Pracovní nabídka

O nás:

V rámci společnosti 4trans se zaměřujeme na digitalizaci logistických řešení pro malé a střední podniky. Jsme odborníky v oboru a pečlivě rozumíme potřebám podnikatelů působících v logistickém odvětví. Náš hlavní cíl spočívá v poskytování FinTech, insur-tech a softwarových produktů, které transformují způsob podnikání. Naše motivace spočívá v tom, abychom pomáhali malým podnikům prosperovat, ať už prostřednictvím finanční inkluze nebo optimalizace provozní efektivity.

Stále se snažíme zdokonalovat naše produkty, posilovat naši značku a zlepšovat komunikaci s našimi zákazníky a zúčastněnými stranami. V současné době působíme na trzích v České republice, na Slovensku a v Polsku. Naší ambicí je vytvořit značku s celosvětovým uznáním a poskytovat našim zákazníkům a partnerům ty nejlepší zkušenosti ve své třídě.

Poslání role:

Zajistit hladké a efektivní fungování kanceláře.

Dohlížet nad různými administrativními úkoly, spravovat office prostředky a poskytovat podporu zaměstnancům napříč různými odděleními.

Plnit roli centrálního kontaktního místo pro interní kolegy i externí obchodní partnery a udržuje profesionální a organizovanou atmosféru kanceláře.

Podporovat HR agendu z administrativního, logistického a organizačního pohledu

Co budete dělat:

1. Řízení administrativy:

Koordinovat a řídit administrativní činnosti, jako je plánování schůzek, vyřizování korespondence a údržba vybavení kanceláře v dobrém stavu.

Nastavit a udržovat efektivní kancelářské a pracovní postupy pro optimalizaci produktivity a hladký průběh všech office operací ve firmě.

Komunikovat s dodavateli poskytujících kancelářské vybavení a služby.

2. Komunikace a koordinace:

Hrát roli hlavní kontaktní osoby pro návštěvníky, klienty a dodavatele a zajišťovat profesionální a vstřícný dojem.

Řídit a exekuovat vnitrofiremní komunikaci mezi kolegy prostřednictvím mailu, Slacku či osobní komunikace.

Koordinovat kancelářské akce, schůzky a služební cesty. Zajišťovat logistiku, jako je rezervace místa konání, zajištění cateringu..

3. Document management:

Řídit a exekuovat tok dokumentů napříč firmou

4. Podpora HR

Pomáhat s úkoly souvisejícími s HR, jako je nábor nových zaměstnanců (př. inzerce pracovních pozic), onboarding, vedení personálních záznamů a správa zaměstnaneckých výhod.

Podporovat engagement zaměstnanců organizováním nejrůznějších teambuildingových aktivit

Vzdělání:

Středoškolské

Zkušenost:

Min 2 roky na podobné pozici nebo v administrativě

Znalosti a zkušenosti:

Výborné organizační a plánovací schopnosti

Komunikační, vyjednávací dovednosti a schopnosti budovat vztahy

Znalost anglického jazyka – min. C1

Znalost kancelářských softwarových aplikací (MS offce,…)

Osobnostní profil:

Iniciativa a samostatnost

Self-starter s „can- do“ přístupem

Schopnosti multitaskingu

Schopnost efektivně komunikovat s různými partnery

Flexibilita = schopnost přizpůsobit se měnícím se prioritám a termínům

Zkušenosti s řešením problémů

Silná klientská orientace

Spolehlivost a diskrétnost

Odolnost vůči stresu

Benefity

Mobilní telefon

Firemní akce

Notebook

Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Dog-friendly office

Informace o pozici

Společnost

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)

Zařazeno

Administrativa , Office Manager

Typ pracovního poměru

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Typ smluvního vztahu

pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)

Zadavatel

Zaměstnavatel

Alma Career

Kontaktní údaje

+420 771 234 856

Pošleme Vám obdobné nabídky

Vytvořením upozornění na nabídky poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem usnadnění získání nových pracovních nabídek na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo (i) na přístup k osobním údajům; (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů; (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně; (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech; (v) na přenositelnost údajů; (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků; (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078