Projektový manažer junior

Společnost

Beire s.r.o.

Plat

40 000 ‍–‍ 55 000 Kč

Poslat nabídku na e-mail

Kam vám můžeme nabídku Projektový manažer junior u Beire s.r.o. poslat?

Zadejte správný formát e-mailu

Za účelem zaslání pracovní nabídky budou společnosti ze skupiny Alma Career zpracovávat Vámi zadaný e‑mail. Zobrazit méněZobrazit více | Podmínky služby

Potvrzením odeslání poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem zaslání pracovní nabídky na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků, (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Czechia s.r.o., Menclova 2538/2, 180 00 Praha 8, Česko, IČO: 264 41 381
Alma Career Slovakia s.r.o., Pribinova 19, 811 09 Bratislava, Slovensko, IČO: 35 800 861
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078

Další informace o zpracování údajů jsou dostupné na https://almacareer.com/gdpr.

Pracovní nabídka

Myšlenka je energií, která dokáže stvořit něco tak úžasného, co se tvoří u nás v Beire. Navrhujeme a stavíme ty nejlepší výstavní stánky na trhu, které se dostanou na výstavy po celém světě.

Co vás čeká:

Žádný stereotyp, ale živelná práce ve stále se rozrůstající firmě, která má ve svém oboru přes 30 let zkušeností.

Mezinárodní projektový manažer ("IPM"), je v Beire zodpovědný za organizační přípravu a následnou fyzickou realizaci kreativních výstavních stánků pro společnosti po celém světě.

Budete pracovat především z našeho zázemí v Milovicích, okr. Nymburk, s možností cestovat po Evropě či USA.

Co bude Vaší hlavní náplní práce:

• Hlavním cílem Vaší práce bude realizace výstavní expozice, tedy zkoordinování všech spolupracujících oddělení Beire, podílejících se na stavbě výstavní expozice.

• Poradenství a neustálá komunikace s klienty.

• Komunikace s kolegy z technického oddělení, s designery i stavbyvedoucími z našeho Beire týmu.

• Koordinace objednávek s našimi dodavateli a přímou komunikací s výstavištěm.

• Výběrem a objednáváním materiálů

• Spolupráce s naším grafickým studiem na přípravě tiskové grafiky a médií

• Vypracováním projektových složek pro naše montážní týmy.

Jaké dovednosti a znalosti musíte mít:

• Mluvíte česky a anglicky (nebo německy) na velmi zdatné úrovni.

• Komunikaci chápete jako neodmyslitelnou součást Vaší každodenní práce.

• Máte organizační schopnosti, máte schopnost stanovit si priority a dotahovat úkoly až do konce.

• Umíte pracovat pod tlakem, učinit rychlá rozhodnutí a efektivně si poradit v každé situaci.

• Jste člověk orientovaný na výsledek a všechny vaše kroky, aktivity a úkoly vedou k dosažení mezinárodního obchodu a spokojenosti klienta.

• Máte dobré znalosti MS Office (zejména Outlook, Excel, Word, Powerpoint).

• Vlastníte řidičské oprávnění sk. B.

Nemáte problém pracovat na adrese Ostravská 777, Milovice, okr. Nymburk.

Co nabízíme:

• Dáme Vám prostor se podílet na zajímavých projektech a profesně růst.

• "Táhneme za jeden provaz", vzájemně se podporujeme a učíme navzájem, tedy odborně rosteme spolu.

• Notebook, mobil.

• Přispíváme na penzijní / životní pojištění.

• Dostanete stravenky, MultiSport kartu a další příjemné záležitosti.

• Pořádáme super letní a zimní firemní akce, a také spolu občas posnídáme či poobědváme.

• Občerstvení na pracovišti jako je káva, čaj, sušenky, ovoce, …

• Možnost používat plně vybavenou kuchyňku.

Kariérní postup:

• Nový IPM budou vedeni starším, zkušeným IPM a vedoucím pracovníkem. Začnete pracovat na juniorních projektech s postupným vývojem. Rozvoj našich zaměstnanců je pro naši společnost prioritou. Neustále investujeme finanční prostředky, aby zaměstnanci mohli navštěvovat různě zaměřené semináře, kurzy, soukromé jazykové kurzy a školení.

Benefity

Vzdělávací kurzy, školení

Stravenky/příspěvek na stravování

Firemní akce

Bonusy/prémie

Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Příspěvek na vzdělání

Občerstvení na pracovišti

Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Dog-friendly office

Sleva na firemní výrobky/služby

Informace o pozici

Společnost

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (Středně pokročilá), Angličtina (Pokročilá)

Zařazeno

Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl , Account Manager, Project Manager

Typ pracovního poměru

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

pracovní smlouva

Zadavatel

Zaměstnavatel

Alma Career

Kontaktní údaje

722 628 779

Pošleme Vám obdobné nabídky

Vytvořením upozornění na nabídky poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem usnadnění získání nových pracovních nabídek na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo (i) na přístup k osobním údajům; (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů; (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně; (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech; (v) na přenositelnost údajů; (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků; (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078