Obchodní manažer

Společnost

DEFENDOOR CZ s.r.o.

Plat

40 000 ‍–‍ 80 000 Kč

Poslat nabídku na e-mail

Kam vám můžeme nabídku Obchodní manažer u DEFENDOOR CZ s.r.o. poslat?

Zadejte správný formát e-mailu

Za účelem zaslání pracovní nabídky budou společnosti ze skupiny Alma Career zpracovávat Vámi zadaný e‑mail. Zobrazit méněZobrazit více | Podmínky služby

Potvrzením odeslání poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem zaslání pracovní nabídky na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků, (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Czechia s.r.o., Menclova 2538/2, 180 00 Praha 8, Česko, IČO: 264 41 381
Alma Career Slovakia s.r.o., Pribinova 19, 811 09 Bratislava, Slovensko, IČO: 35 800 861
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078

Další informace o zpracování údajů jsou dostupné na https://almacareer.com/gdpr.

Pracovní nabídka

Naše společnost DEFENDOOR CZ s.r.o., je významná obchodní společnost v oblasti protipožárních ocelových a hliníkových oken a dveří. Specializuje se na dodávky v segmentu B2B, případně B2OEM ať už pro generální dodavatele staveb či přední stavební společnosti. Do svého pracovního týmu hledáme nového kolegu či kolegyni. Jsme stabilní společnost s významným postavením na českém trhu s více než desetiletou zkušeností v oboru požární bezpečnosti staveb. Svým zaměstnancům dáváme prostor k rozvoji, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu. Své zaměstnance vnímáme jako základní a zásadní stavební prvek společnosti. V současné době hledáme pro rozšíření svého pracovního kolektivu nové zaměstnance pro oblast Čechy a Moravu na pozici obchodního manažera.

Ve společnosti DEFENDOOR CZ s.r.o. věříme, že dveře jsou bránou k úspěchu. Naše inovativní produkty a technologie poskytují rodinám, podnikům a firemním prostředím to nejlepší z hlediska zabezpečení a komfortu. Poskytujeme prvotřídní zákaznický servis. Stejně tak dbáme na budování týmu a firemní kulturu, která podporuje rozvoj zaměstnanců a fungování napříč společností. Hlavními pilíři společnosti jsou zaměstnanci, technologie a inovace.

Co vás čeká

Náplní pracovní pozice obchodního managera v rámci společnosti DEFENDOOR CZ s.r.o. je zajištění nadstandardní péče o stávající klienty společnosti a přísunu nových zákazníků do společnosti. Obchodní manager má přehled o potřebách konkrétních zákazníků, o stavech jejich smluv i objednávek a pravidelně je navštěvuje za účelem rozvoje obchodního vztahu s cílem podpořit prodej u jednotlivých stavebních projektů. Obchodník se skvěle orientuje v produktech a službách společnosti, rozumí tomu, kdo je její zákazník a usiluje o naplnění jeho potřeb. V neposlední řadě zajišťuje přehlednou evidenci dokumentace potřebné pro fungování obchodního oddělení i předávání informací napříč odděleními společnosti.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

-znalost a orientace na trhu stavebních firem,

-zkušenosti v oboru otvorových výplní výhodou,

-obchodní praxe min. 3 roky,

-samostatnost a proaktivita,

-bezvadný time-managment a umění nastavit si priority, ať už při plnění pracovních úkonů, tak při plnění obchodního plánu,

-týmový hráč s ohledem na práci v týmu a komunikaci napříč odděleními společnosti,

-alespoň základní znalosti v oblasti smluvních vztahů a ekonomiky zakázek,

-ochotu učit se novým věcem v oboru požární bezpečnosti staveb, produktového portfolia, stejně jako informačním technologiím v rámci každodenní firemní aktivity

Náplň práce:

-prodej produktů a služeb z produktového portfolia společnosti na základě stanoveného obchodního plánu,

-budovaní a rozvíjení stávajících vztahů se zákazníky v segmentu B2B, B2OEM,

-zjišťování potřeb zákazníků, konzultace a návrh vhodného řešení z produktového portfolia společnosti,

-práce s databází stávajících i nových klientů,

-pravidelný reporting pro potřeby vedení společnosti a napříč jednotlivými oddělení společnosti,

-podílet se na aktivně rozvoji společnosti,

-reprezentace společnosti a produktového portfolia společnosti,

-cestování po celém území ČR,

Co vám můžeme nabídnout:

-pracovní poměr na dobu určitou, po 1. roce s možností na dobu neurčitou,

-motivující a zajímavé mzdové ohodnocení pracovníků + bonusu dle výkonu zaměstnance,

-sick days,

-odborné školící a vzdělávací kurzy,

-práce v čistém, ekologicky nezávadném prostředí,

-příjemný pracovní kolektiv,

-zázemí stabilní soukromé společnosti,

-služební automobil k soukromým účelům,

-mobilní telefon + notebook,

-individuální přístup,

Benefity

Mobilní telefon

Bonusy/prémie

Možnost občasné práce z domova

Notebook

Sleva na firemní výrobky/služby

Informace o pozici

Společnost

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zařazeno

Prodej a obchod, Stavebnictví a reality , Account Manager, Key Account Manager, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer

Typ pracovního poměru

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Typ smluvního vztahu

pracovní smlouva

Zadavatel

Zaměstnavatel

Alma Career

Kontaktní údaje

+420 602 765 914

Pošleme Vám obdobné nabídky

Vytvořením upozornění na nabídky poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem usnadnění získání nových pracovních nabídek na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo (i) na přístup k osobním údajům; (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů; (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně; (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech; (v) na přenositelnost údajů; (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků; (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078