HLEDÁME SOCIÁLNÍHO PRACOVNÍKA do SAS V KC MOTÝLEK - staňte se součástí našeho týmu

Společnost

Komunitní centrum Motýlek, z.ú.

Plat

36 000 Kč

Do 2 týdnů dostanete odpověď

O této společnosti díky našim systémům víme, že od ní nejméně 80 % kandidátů dostane odpověď velmi rychle, tj. do 2 týdnů.

Poslat nabídku na e-mail

Kam vám můžeme nabídku HLEDÁME SOCIÁLNÍHO PRACOVNÍKA do SAS V KC MOTÝLEK - staňte se součástí našeho týmu u Komunitní centrum Motýlek, z.ú. poslat?

Zadejte správný formát e-mailu

Za účelem zaslání pracovní nabídky budou společnosti ze skupiny Alma Career zpracovávat Vámi zadaný e‑mail. Zobrazit méněZobrazit více | Podmínky služby

Potvrzením odeslání poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem zaslání pracovní nabídky na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků, (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Czechia s.r.o., Menclova 2538/2, 180 00 Praha 8, Česko, IČO: 264 41 381
Alma Career Slovakia s.r.o., Pribinova 19, 811 09 Bratislava, Slovensko, IČO: 35 800 861
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078

Další informace o zpracování údajů jsou dostupné na https://almacareer.com/gdpr.

Úvodní představení

Komunitní centrum Motýlek je zde už více než 20 let proto, aby děti a mladiství se zdravotním a sociálním znevýhodněním prožili hezké dětství a dospívání a odcházeli z něj připraveni na život. V naší neziskovce působí zaměstnanci a dobrovolníci, kteří každý den proměňují tuto vizi ve skutečnost.
Přidejte se k nám, budete mít jedinečnou příležitost pomáhat těm, kteří to tolik potřebují :-)

Pracovní nabídka

CO VÁS ČEKÁ

- přímá práce s klienty - poskytování sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi ambulantní i terénní formou - jednání se zájemci o službu, identifikace nepříznivé sociální situace, mapování potřeb zájemců, uzavírání smluv s nimi, plánování cílů spolupráce s klienty a jejich vyhodnocování, práce na realizaci cílů spočívají např. v posilování rodičovských kompetencí, nácvicích dovedností, zprostředkování návazných služeb, zajištění materiální pomoci; práce s dětmi na rozvoji jejich dovedností; služba spočívá v poskytování individuální i skupinové podpory klientům

- vedení dokumentace související s poskytováním sociální služby (individuální plány, záznamy o průběhu poskytování služby atd.)

- spolupráce s OSPOD a dalšími zainteresovanými subjekty v zájmu klientů

PRÁCE V SAS Z POHLEDU JEJÍ VEDOUCÍ

"V SAS pro rodiny s dětmi pracuji osmým rokem. Za tu dobu jsem poznala, jak mnoho v životě dětí znamená včasná podpora poskytnutá jejich rodičům, kteří se ocitli v náročné životní situaci. Díky ní dovedou pro své děti vytvořit stabilnější prostředí a příznivější podmínky pro jejich všestranný růst. Často se jedná o podporu v naplňování základních životních potřeb a ve zvládání běžných životních situací. Přináší mi radost, když dostane matka samoživitelka s více dětmi, po letech neustálého stěhování po azylových domech nebo ubytovnách, sociální byt, který s naší podporu zabydlí. Děti přestanou měnit školku, školu, každé má svojí postel a získají čas i prostor pro hry a ,normální´ život. Díky spolupráci na řešení dluhů rodiny se máma přestane bát exekutorů a zase se na děti začne smát, zajímat se o ně a věnovat jim čas místo toho, aby na ně jen křičela z vyčerpání a stresu…. . To mě na této práci těší."

CO NABÍZÍME

- práci na 1,0 pracovního úvazku

- hrubá nástupní mzda 36 000 Kč/měsíc

- nástup 1. 6. 2024 (případně v jiném termínu - dle vzájemné domluvy)

- úvodní zaškolení, kontinuální metodickou podporu, empatický přístup ze strany vedení služby i organizace

- pohodovou atmosféru na pracovišti, vstřícnost k individuálním potřebám pracovníků, práci v malém, přátelském kolektivu a příjemném prostředí (bývalá MŠ s venkovním hřištěm)

- dobrou dopravní dostupnost (bezprostřední blízkost stanice metra trasy B Rajská zahrada)

- různorodou a smysluplnou práci s potřebnými dětmi a jejich rodiči

- smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení

- 5 týdnů dovolené, sick days a další benefity - např. teambuldingové akce na naší chalupě v Lužických horách, příležitostná setkání pracovníků našich sociálních služeb při společném obědu, plně vybavená kuchyně pro zajištění vlastního stravování a občerstvení (milovníky kávy potěší kvalitní automatický kávovar, kávu dodáváme zdarma)

 CO POŽADUJEME

- VOŠ nebo VŠ vzdělání podle kvalifikačních požadavků dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách

- trestní bezúhonnost

- dobrý zdravotní stav, psychickou odolnost

- znalost zákona o sociálních službách a systému SPOD, orientaci v problematice cílové skupiny

- velmi dobrou znalost českého jazyka (gramatiky), formulační schopnosti a jazykovou obratnost za účelem kvalitního vedení administrativy - psaní záznamů a průběhu poskytování služby, žádostí ve prospěch klientů (např. u nadací) ...

- vhodné osobnostní předpoklady pro práci s klienty (např. porozumění jejich potřebám), psychickou odolnost, aktivní a svědomitý přístup k práci, flexibilitu a schopnost týmové spolupráce, odpovědnost, organizační schopnosti

- zkušenosti z působení v sociální službě zaměřené na práci s klienty se sociálním znevýhodněním jsou výhodou

- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) - uvítáme, ale není podmínkou (příležitostně jezdíme pro materiální pomoc do potravinové banky)

Podmínkou zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu, a to do 24. 5. 2024. V motivačním dopisu neopomeňte uvést, co Vás na práci u nás oslovuje, proč chcete pracovat s uvedenou cílovou skupinou, jaké máte pro tuto práci konkrétní předpoklady atd., ať se dozvíme, proč byste měl/a rozšířit náš tým právě Vy.

Výběrové řízení má více fází, k osobnímu pohovoru budou pozváni vybraní uchazeči.

Nezisková organizace si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení nebo nepřijmout v rámci něj žádného z uchazečů, pokud plně nevyhoví nárokům na danou pracovní pozici a očekávání vedení organizace.

Na případné otázky Vám odpoví Bc. Andrea Čermáková, Dis., vedoucí SAS, tel. 774 722 808

Informace o nás najdete na www.motylek.org

Benefity

Firemní rekreační zařízení

Vzdělávací kurzy, školení

Individuální rozvržení pracovní doby

Firemní akce

Dovolená 5 týdnů

Bonusy/prémie

Zdravotní volno/sickdays

Možnost občasné práce z domova

Občerstvení na pracovišti

Notebook

Informace o pozici

Společnost

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Čeština (Výborná)

Zařazeno

Zdravotnictví a sociální péče , Sociální pracovník

Typ pracovního poměru

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Typ smluvního vztahu

pracovní smlouva

Zadavatel

Nezisková organizace

Alma Career

Kontaktní údaje

777 964 754

Pošleme Vám obdobné nabídky

Vytvořením upozornění na nabídky poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem usnadnění získání nových pracovních nabídek na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo (i) na přístup k osobním údajům; (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů; (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně; (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech; (v) na přenositelnost údajů; (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků; (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078